Superonline internet hızı birden düştü

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba, Superonline fiber altyapısında Millenicom 24 Mbps internet kullanıyorum ancak bugünden beri hızım düşük. Birkaç saat önce 10 Mbps civarındaydı, şu anda ise yaklaşık 5 Mbps hızında. Bunun sebebi ne olabilir? Modeme veya Ethernet kabloma falan bir şey olmadı, birdenbire hızım düştü. Tam da GTA V yükleyecektim, çok kötü denk geldi😃. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler herkese.

10 yıl kullandım hep bir sorun yaşadım en kısa zamanda kurtulmanızı dilerim.
Sağolun hocam, ben de yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum ama aslında hep düzgün şekilde 24Mbps alıyordum, bugün ilk kez böyle bir şey oldu. Aboneliğimizi zaten okuldan dolayı donduracaktık, ancak 1 hafta öncesinde tam bilgisayara bir şeyler depolayacağım zamanda olması kötü oldu.

Sağ olun hocam, ben de yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum ama aslında hep düzgün şekilde 24Mbps alıyordum, bugün ilk kez böyle bir şey oldu. Aboneliğimizi zaten okuldan dolayı donduracaktık, ancak 1 hafta öncesinde tam bilgisayara bir şeyler depolayacağım zamanda olması kötü oldu.

Vodafone kullanıyorum 1.5 yıldır Türk Telekom altyapısını kullanıyor Superonline 8'li kablo kullanıyor Vodafone 2 telle daha verimli.

Vodafone kullanıyorum 1.5 yıldır Türk Telekom altyapısını kullanıyor Superonline 8'li kablo kullanıyor Vodafone 2 telle daha verimli.
Sorun çözüldü gibi hocam😀 Speedtest dışındaki tüm sitelerde internet hızım normal gözüküyor, ilk mesajda dediğim GTA V yüklemesi de normal sürede oldu. CS:GO dışındaki oyunlarda da ping değerim iyi. Sorun CS'de galiba. Silip yükleyeceğim bir ara.

Sorun çözüldü gibi hocam😀 Speedtest dışındaki tüm sitelerde internet hızım normal gözüküyor, ilk mesajda dediğim GTA V yüklemesi de normal sürede oldu. CS:GO dışındaki oyunlarda da ping değerim iyi. Sorun CS'de galiba. Silip yükleyeceğim bir ara.

Allah yaşatmasında yine yaşıcan ben de hep o umutlarla kullandım. 😁

Geri
Yukarı