Superonline Steam indirme sorunu

qoqoCAN

Hectopat
Daha fazla  
Superonline kullanıyorum ve son 2-3 haftadır Steam'de bazen güncelleme yapmada bazen de oyunları baştan indirmede sorun yaşıyorum.

Hatalar şu şekilde:

1 - No download soruce.
2 - İçerik sunucularına ulaşılamıyor.

İnternetini başka bir internet servis sağlayıcısından alıp bu sorunu yaşayan başka kimse var mı?

3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle birşey denedim, eski arabalarda arabayı çalıştırırken az gaz veririz hani çalıştırırken, bunda da mobil internete bağladım 1-1.5MBps olunca ethernet kablosunu taktım önce 300-200KBps'ye düştü sonra internet hızı kaç ise ona çıktı, sorunsuz indirdi. Tesadüf müydü bilemem tabi :)

Steam-Ayarlar-İndirmeler-İndirme Bölgesi kısmından United Arab Emirates yani Birleşik Arap Emirliklerini seçerseniz sorununuz çözülecektir hocam. Bende Superonline kullanıyorum ve aynı sorunu yaşadım. Hatta tüm oyunları ve steami silip baştan kurmama rağmen düzeltememiştim, format atan arkadaşlar bile olmuş bu sorundan dolayı ona rağmen düzeltememiş. Sorun Superonline kaynaklı büyük ihtimalle. Sizin çözümünüz de iyimiş ancak biraz zahmetli gibi geldi :)

Steam-Ayarlar-İndirmeler-İndirme Bölgesi kısmından United Arab Emirates yani Birleşik Arap Emirliklerini seçerseniz sorununuz çözülecektir hocam. Bende Superonline kullanıyorum ve aynı sorunu yaşadım. Hatta tüm oyunları ve steami silip baştan kurmama rağmen düzeltememiştim, format atan arkadaşlar bile olmuş bu sorundan dolayı ona rağmen düzeltememiş. Sorun Superonline kaynaklı büyük ihtimalle. Sizin çözümünüz de iyimiş ancak biraz zahmetli gibi geldi :)
Gerçekten işe yaradı.

Süperonline arayıp port açtırmak istiyorum dedikten sonra.

Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresini ve TCP/UDP 27015 27030 Bilgilerini verdim port bağladılar ve sorun çözüldü.

Superonline fiber kullanıcısı olarak aynı sorun bende de mevcut. indirme bölgesini değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi. oyunu çok yavaş güncelliyor ve hata veriyor. sorunu çözecek başka bilgisi olan var mı?

Bu kardeşimizden Allah razı olsun :D Superonline 500Mbps kullanıyorum ulan deliriyorum, hız bi 60.00'dan 30'lara falan düşüyor, bunu yaptım düzeldi.

Geri
Yukarı