Çözüldü T13 Bluetooth kulaklık sürekli şarja takılırsa bataryası sorun çıkartır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
T13 Bluetooth'lu kulaklık aldım. Kulaklığın kutusunun sürekli şarjının çıkartılmasından bahsetmiyorum. Kulaklığı kutunun içine koymaktan bahsediyorum. Kulaklık kutunun içine konunca şarj oluyor. Fakat bazen anlık kullanıp geri koymak istiyorum. Böyle sürekli çıkıp girmesi bataryayı etkiler mi? Tekrar söyleyeyim kulaklığın kutusu değil, kutusunun içine koyduğum kulaklığın şarjından bahsediyorum.

Çözüm
Aynı kulaklığı kullanıyorum ve dediğiniz olayı sık sık yapıyorum. Gözle görülür bir şey yaşamadım şu ana kadar.
T13 Bluetooth'lu kulaklık aldım. Kulaklığın kutusunun sürekli şarjının çıkartılmasından bahsetmiyorum. Kulaklığı kutunun içine koymaktan bahsediyorum. Kulaklık kutunun içine konunca şarj oluyor. Fakat bazen anlık kullanıp geri koymak istiyorum. Böyle sürekli çıkıp girmesi bataryayı etkiler mi? Tekrar söyleyeyim kulaklığın kutusu değil, kutusunun içine koyduğum kulaklığın şarjından bahsediyorum.
Muhtemelen etkisi olmaz. Etkisi olması için sürekli bataryayı bitirip takmak zararlı olabilir. Ancak kutuda kalması sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı