Tab A8 (X200) tablette Wi-Fi hataları

llsMaiL

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Samsung Galaxy Tab A8 tabletim var. Tablette şöyle bir sorun var ve genel olarak bu tablette kronik bir sorunmuş galiba, yabancı forumlarda gördüm ancak çözüm bulamadım. Sorun şu şekilde, Wi-Fi'da kopmalar oluyor 10-15 dakikada bir Wi-Fi kopuyor, Wi-Fi simgesi yanında ünlem çıkıyor, kapatıp açınca tekrar bağlanıyor. 2. sorun da yine Wi-Fi'da ancak bu sefer hız problemi. Modemin dibinde dahi olsam hızlarda sürekli dalgalanma oluyor, ayrıca hızlar düşük. İnternetim 50 Mbps fakat hız testi yaptığım zaman 10-20 arası falan alıyor. Yaşayan oldu mu ve çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Ağ ayarlarını sıfırladım, fabrika ayarlarına sıfırladım, hard reset yaptım, en son güncellemeleri yaptım ancak düzelmedi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye yollayabilirsiniz, X200'de öyle bir sorunla karsilasmadim ben.
Donanımsal bir hata olduğunu düşünmüyorum maalesef çünkü aldığım zaman problem yoktu güncelleme geldikten sonra böyle oldu android 13 güncellemesi sonrası üzerine 2-3 güncelleme daha geldi falan yinede sorun düzelmedi yapabileceğimiz ayar falan vardır diye konu açmak istedim

Geri
Yukarı