Taşınabilir Wi-Fi önerisi

denizbey01631

Femtopat
Daha fazla  
Konteynerde kaldığım için taşınabilir Wi-Fi gerekli.
Türk Telekom mobil Wi-Fi almıştım 300GB fakat sürekli ağ kopuyor ya da çok yavaşlıyor.
Superbox'ya da Türk Telekom mobil Wi-Fi konteyner kentin %90ı kullandığı için çok yavaş oluyor.
Önerebileceğiniz sınırsız olmak şartı ile bir taşınabilir Wi-Fi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom mobil Wi-Fi almıştım 300GB fakat sürekli ağ kopuyor ya da çok yavaşlıyor.
Superbox'ya da Türk Telekom mobil Wi-Fi konteyner kentin %90ı kullandığı için çok yavaş oluyor.

Vodafone Redbox bakabilirsin.

Bulunduğunuz yerde Turkcell'in çekim hızı iyiyse Superbox paketlerine bakabilirsiniz genel itibariyle Turkcell'in kapsama alanı daha iyi diğer firmalardan. Ama bakarsanız onunla da ilgili şikayetler var internette.

Vodafone Redbox bakabilirsin.

Vodafone'un hızları ne kadar yeterli olur bilemiyorum benim hattım Vodafone, eşimin Turkcell. Onun 70 Mbps ölçtüğü yerde ben 9-10Mbps alıyorum. Vodafone zaten bu frekans ihalesinde 3.sırada olduğu için en düşük hızları veriyor maalesef. Hele hele konu sahibi bu paketi bir de tek internet servisi olarak kullanacaksa işlerini yapmak için, yoğun saatlerde falan tam bir eziyete dönüşeceğini tahmin etmek zor değil. O açıdan bence en mantıklısı eğer arkadaşın kullanacağı yerde Turkcell iyi çekiyorsa onun paketlerine bakmak.

Bulunduğunuz yerde Turkcell'in çekim hızı iyiyse Superbox paketlerine bakabilirsiniz genel itibarıyla Turkcell'in kapsama alanı daha iyi diğer firmalardan. Ama bakarsanız onunla da ilgili şikayetler var internette.

Vodafone'un hızları ne kadar yeterli olur bilemiyorum benim hattım Vodafone, eşimin Turkcell. Onun 70 Mbps ölçtüğü yerde ben 9-10Mbps alıyorum. Vodafone zaten bu frekans ihalesinde 3.sırada olduğu için en düşük hızları veriyor maalesef. Hele hele konu sahibi bu paketi bir de tek internet servisi olarak kullanacaksa işlerini yapmak için, yoğun saatlerde falan tam bir eziyete dönüşeceğini tahmin etmek zor değil. O açıdan bence en mantıklısı eğer arkadaşın kullanacağı yerde Turkcell iyi çekiyorsa onun paketlerine bakmak.

Türk Telekom magnet var o nasıl.

Taşınabilir & Altyapısız İnternet ve Redbox Tarifeleri | Vodafone Vodafone tarafında bu sayfada gösterilen paketlerse eğer kastettiğiniz zaten bu fiyatlara vaat ettikleri hızlar komik cidden.

Türk Telekom'dan şikayetçi değil misiniz, adı magnet olsa ne değişecek? Demek ki bulunduğunuz yerde sık sık kopmalar var Türk Telekom sinyalinde ben öyle anladım.

0,4 Mbps veriyor Türk Telekom başka bir öneriniz var mıdır çünkü gerçekten maximum 5 Mbps görüyor kafayı yiyorum.

0,4 Mbps veriyor Türk Telekom başka bir öneriniz var mıdır çünkü gerçekten maximum 5 Mbps görüyor kafayı yiyorum.

Hocam yazdım ya yukarıda :)

Turkcell Superbox mobil olarak daha iyi hız alabileceğiniz başka bir firma yok. Turkcell'le ilgili bile tonla şikayet varken yine de kötünün iyisi Turkcell.

Ama Turkcell'den internet paketi almadan önce bulunduğunuz yerde hattı Turkcell olan birinin telefonundan hız ölçümü yapın.

Geri
Yukarı