Take- Two, bir GTA 5 yapay zeka(AI) modunu kapattırdı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Yine Take- Two yine oyuncuların sinirini bozacak, kendi çıkarları için yapılan bir hareket. GTA 5 için yapılan, yapay zeka aracılığı ile ayrı bir hikâye modu sunan ve gerçekten de fena olmayan yol kat etmiş yapay zeka(AI) modu Take- Two(Rockstar Games'e sahip olan üst şirket) tarafından kapatıldı.

GTA Trilogy Definitive Edition çıktığı dönemlerde orijinal GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın grafik modlarından oynanış modlarına kadar her şeye telif atıp kapattırmışlardı o modları. Sırf millet orijinal oyunlara mod kurup kendi yaptıkları dandik Definitive Edition'dan daha iyi bir şey ortaya çıkarmasın diye.

Şimdi de GTA 5 için yapılan modlara musallat oluyorlar. GTA 5 Remastered çıkarsa şaşırmamak lazım.

Kaynak:

Yine Take- Two yine oyuncuların sinirini bozacak, kendi çıkarları için yapılan bir hareket. GTA 5 için yapılan, yapay zeka aracılığı ile ayrı bir hikâye modu sunan ve gerçekten de fena olmayan yol kat etmiş yapay zeka(AI) modu Take- Two(Rockstar Games'e sahip olan üst şirket) tarafından kapatıldı.

GTA Trilogy Definitive Edition çıktığı dönemlerde orijinal GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın grafik modlarından oynanış modlarına kadar her şeye telif atıp kapattırmışlardı o modları. Sırf millet orijinal oyunlara mod kurup kendi yaptıkları dandik Definitive Edition'dan daha iyi bir şey ortaya çıkarmasın diye.

Şimdi de GTA 5 için yapılan modlara musallat oluyorlar. GTA 5 Remastered çıkarsa şaşırmamak lazım.

Kaynak:
Adamlar zirvede olduğunu düşünüyorlar ve bence de zirvedeler ondan geliyor bu özgüvenleri normaldir, çünkü adamların oyunları her türlü satıyor eğer böyle davranışlar yapmamalarını istiyorsak gerçekten ağır bir darbe yemeleri lazım da o da zor tabii.

Adamlar zirvede olduğunu düşünüyorlar ve bence de zirvedeler ondan geliyor bu özgüvenleri normaldir, çünkü adamların oyunları her türlü satıyor, eğer böyle davranışlar yapmamalarını istiyorsak gerçekten ağır bir darbe yemeleri lazım da o da zor tabii.
Zirvede olduğunu düşünen ve gerçekten zirvede olan çok firma vardı. Şu an bir çok adlarını bile hatırlamıyor.
Bunlar herşeye dava açan adamlar değil mi?
Evet, onlar.

Adamlar zirvede olduğunu düşünüyorlar ve bence de zirvedeler ondan geliyor bu özgüvenleri normaldir, çünkü adamların oyunları her türlü satıyor eğer böyle davranışlar yapmamalarını istiyorsak gerçekten ağır bir darbe yemeleri lazım da o da zor tabii.
Bence bu gidişle zirveden inecekler. Dan Houser gidince şirket çöp oldu.

Yine take- two yine oyuncuların sinirini bozacak, kendi çıkarları için yapılan bir hareket. GTA 5 için yapılan, yapay zeka aracılığı ile ayrı bir hikâye modu sunan ve gerçekten de fena olmayan yol kat etmiş yapay zeka(AI) modu take- two(Rockstar Games'e sahip olan üst şirket) tarafından kapatıldı.

kaynak:

Rockstar henüz EA seviyesini çıkamadı ama Ubisoft'tan aşağı kalır yanları yok.

Bu yasaklanan yapay zeka modu polislikle alakalı olan mı yoksa ben mi karıştırıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA serisi güzel olmasa(GTA Trilogy bugitive Edition dışında)hiç oynamazdım hep böyle yapacaklarsa. İnsanlar ne güzel uğraşıyor mod yapıyorlar. Bunlar engelliyorlar falan. Modlarla daha farklı eğlenceli olabiliyor oyunlar. Ben seviyorum modlu oynamayı. Dünyanın parasını kazanıyorlar ama yetmiyor sanırım. Biz oyuncular toplanıp tepki göstersek bir daha zor yaparlar böyle. Para kazanamayınca dururlar böyle yapmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı