Takımıma yeni başlayanlar geliyor

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Rankım Gold 3. Dereceli girdiğimde de diğer modlarda da hepsinde takımıma yen başlayanlar geliyor. Neden oluyor bu? 2 yıldır oynuyorum oyunu ve hep aynı oldu. Şimdi aranızda derecesiz vb modlarda böyle olması normal diyenler olacaktır fakat çoğu yayıncının Spike'a hücum maçında bile kendisine denk oyuncular geliyor. Gold 3 çok düşük bir rank değil açıkçası. Oyunun yarısı bu rankta. Benim anlamadığım şey; ben bronzkende aynı kötülükte oyuncular geliyordu, şu an Gold'um yine aynı.

Hocam 3 sezonda toplamda 30 dereceli maçım var ve 24 Win 6 lose var. MMR düşüklüğü olduğunu sanmıyorum.
Hocam MMR sadece ona bağlı değil. Neredeyse mouse oynaşmalarınıza verdiğiniz infolara kadar giren oyunlar var.

Hocam MMR sadece ona bağlı değil. Neredeyse mouse oynaşmalarınıza verdiğiniz infolara kadar giren oyunlar var.
Ben MMR sıkıntılarından dolayı yeni hesap açıp olduğum ranka çok daha kolay geldim.

Hocam 3 sezonda toplamda 30 dereceli maçım var ve 24 Win 6 lose var. Mmr düşüklüğü olduğunu sanmıyorum.

Aslında şöyle ki Riot takımları eşit olabilecek şekilde ayarlıyor. Mesela sana yeni oyuncu geliyorsa karşıya da geliyor ama hangisinin iyi oynadığı belli olmuyor bu da bazen eşitsizliklerle sonuçlanıyor. Yani mesela sen altın 3 'sün ve düellocu oynayıp Aim'i fena olmayan bir oyuncusun ama bir diğer altın 3 oyuncu Sage oynuyor Aim'i kötü adam vuramıyor, zar zor tutunuyor o ranklarda. Spike a hücumda ve onun gibi modlarda bunu gözetmiyor.

Geri
Yukarı