Takıntılı olduğun birini nasıl unutursun?

• Konuyu başlatan Zeu5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 676
Genelde sevdiğimiz için farklı geliyor. Normalde sıradan birisi ve farklı bir şey olmuyor. Arkadaşın dediği gibi altın kaplama olmuyor.

Yeni bir iş gerekirse yeni bir şehir sosyal medyadan uzak. Seni güldürebilen yeni insanlar. Benim yaptığım gibi. Ama şunu söylemem gerekiyor eskisi gibi olmuyor hayatın. Kişilik bozukluğu oluyor bende olduğu gibi. Çok aşırı sinirli ve kafaya takıyor oluyorsun her şeyi.
Hayır, sevdiğimiz için farklı gelmiyor örneğin bir kızın tarzı veya dış görünüşü diğer kızlara göre farklıdır ve bu yüzden onu kolay unutamayız. Anlamamışsınız ne dediğimi.

Hayır, sevdiğimiz için farklı gelmiyor örneğin bir kızın tarzı veya dış görünüşü diğer kızlara göre farklıdır ve bu yüzden onu kolay unutamayız. Anlamamışsınız ne dediğimi.
Beğenmek ile sevmek farklı bir şey. Bir kız fiziği ya da güzelse onu beğeniriz. Bu sevdiğimiz anlamına gelmiyor. Çoğu ilişkiler beğenmek üzerine kuruluyor günümüzde. Benimde unutamadığım kız var ama güzel değil ve kiloluydu. Çoğu kişi sen buna mı üzülüyorsun dediği halde ben hala deli gibi seviyordum. Ben sevdiğim için güzel geliyordu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı