Technopat'a Teşekkürler

DeadFalcon

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin sayın Technopatlar,
Bugün bu konuyu technopat forumu için açmak istedim.

Ben kendilerine yaş sınırlaması yapmadıkları, ve herkesi eşit görüp kimseyi yargılamadıkları için çok teşekkür ediyorum. Böyle bir forumu iyi ki yapmışsınız. Cidden bu süre zarfında çok şey öğrendim sizden.

Şimdi diğer kullanıcılardan ricam ise sizin neden technopatı seçtiğiniz ve onlara neden teşekkür edeceğiniz olacaktır.

Herkese teşekkürler...

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Konu altına benzer dileklerini belirten arkadaşlar mesaj yazarsa sevinirim. Şikayet vs. için ayrı bir konu açın ya da mail atın.

Videonun altında verilen linke tıklayınca yazıyor kullanılan parçalar. Direkt Youtube açıklamasında yer alsın diyorsanız gerekli yerlere söylerim. Gerek görürlerse öyle yaparlar.

Bende yaş sınırlaması yapılmadığı için çok teşekkür ediyorum.
13 yaşındayım, 31 Mayıs'tan bu yana Sosyal'den birçok şey öğrendim. Teşekkürler Technopat. :)

Yaş sınırlaması benim içinde gerçekten büyük bir dert. Gerçek yaşımı söylemeye bile korkuyorum. Ancak olabileceğim kadar olgun olmaya çalışıyorum. Umarım başarmışımdır. 2013 haziran ayından beri Technopat'ı takip ediyordum. Ancak üye olmak bu şubat ayına nasip oldu. Technopat Sosyal'den 1 senede öğrendiğim bilgiyi belki burada olmasam 10 senede öğrenemezdim. Teşekkürler Technopat. :]

Ben bu siteyle biraz geç tanıştım. LEVEL dergisinden tanıdığım ve yıllar boyunca yazılarını severek okuduğum Berker Güngör'ün burayı kurduğunu öğrendim. Kalite kaygısı olan az sayıdaki donanım sitelerinden biri olması, forum bölümünde kurallara dikkat edilmesi, ve adam kayırılmaması hoşuma gitti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı