Teknosa sitesindeki ürünü mağaza üzerinden sipariş vermek mümkün mü?

halludba_96

Picopat
Daha fazla  
Ben bilgisayar alacağım da internet kısmına işin ben ve ailem pek güvenemiyoruz. Ayrıca internet ve mağaza fiyatlarında fark var o nedenle sitedeki ürünü mağazaya giderek ödeme işlemini vs yaparak mağaza aracılığıyla sipariş verebilir miyim?

Ben bilgisayar alacağım da internet kısmına işin ben ve ailem pek güvenemiyoruz. Ayrıca internet ve mağaza fiyatlarında fark var o nedenle sitedeki ürünü mağazaya giderek ödeme işlemini vs yaparak mağaza aracılığıyla sipariş verebilir miyim?

Öyle olmuyor diye biliyorum. Lakin internetten ödeme yapıp mağazadan alabilirsin.

Mağazaya gidip evinize kargolattırmak istiyorsunuz sanırım ancak böyle bir şey mümkün değil maalesef. Gidip sorarsanız size site üzerinden sipariş etmeniz gerektiğini söylerler büyük bir ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı