Çözüldü Telefon kamerası kendi uygulaması hariç açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pop Smoke

Kilopat
Makaleler
3
Yer
092MLBOA
Telefonumda İnstagram'dan bir foto çekmem gerekti fakat hikaye kısmına girdiğimde ekran siyah gözüküyordu.
Bunu görünce benim kullandığım kamerayı devre dışı bırakan "Cameraless" aldı bir uygulama var onun açık olduğunu sandım fakat girdiğimde o da kapalıydı.
İşin garip kısmı kendi kamera uygulamasında hiçbir sorun yok fakat başka uygulamalarda çalışmıyor kamera ne yapabilirim?
Snapchat'te ise "Snapchat kamerayı açamadı. Uygulamayı ya da cihazınızı yeniden başlatman gerekebilir." diyor.

Çözüm
Kameranızı kapatan cameraless adlı programı kullandığınızı söylemiştiniz onu silip deneyebilir misiniz?

Üstteki mesaja bakarsanız sildim zaten.

Konuyu kapatmayı unutmuşum, sorunumu sıfırlayarak çözdüm fakat eğer başka yaşayan olursa diye çözümü bulabilen varsa yazabilir.
Kameranızı kapatan cameraless adlı programı kullandığınızı söylemiştiniz onu silip deneyebilir misiniz?

Üstteki mesaja bakarsanız sildim zaten.

Konuyu kapatmayı unutmuşum, sorunumu sıfırlayarak çözdüm fakat eğer başka yaşayan olursa diye çözümü bulabilen varsa yazabilir.

Çözüm

Geri
Yukarı