Telefon vs bilgisayar

Makaleler
45
Merhaba,

Ben işte çalışmaya başladım. Para yavaş yavaş birikiyor. Tecno Spark 8C olan telefonu daha bir üst seviyeye çıkarmak istiyorum. Ama bir de bilgisayar alsam mı diyorum.

Akraba çevresi bana sürekli bilgisayar alma diyor. Oyun oynamaktan başka bir işime yaramaz. Ama telefonun gerçekten ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Otomotiv elektrik işim. İşte çalışırken bilgisayar kullanımı gerekmiyor. Tuşa tıklıyorsun, cihaz arabanın arızalarını birebir gösteriyor. Sıkıntı yok yani. Bilgisayardan az anlayan kişi bile rahatlıkla yapar. O yüzden PC alma konusunda kararsızım. Belki sonradan alabilirim belli olmaz.

Evet, bilgisayar oyun oynamaktan başka bir işe yaramayacak. Akşam geliyorum yoruluyorum. Annem bilgisayar almamı istemiyor ancak telefon alma konusunda alabilirsin diyor. Tabii anne sözü dinlemek belki iyi olabilir ancak yine de size sormak istedim. Sizin düşünceleriniz nedir?

İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bence PC daha mantikli. Tabii PC'de vakit geciren birisi iseniz. Oyun falan oynuyorsan PC daha mantikli. Eger telefonda daha cok vakit geciriyor isen telefon alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı