Telefonda yüksek ses veren kulaklık PC'de az veriyor

slayerss2

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni kulaklık aldım ama telefonda daha güzel ses veriyor PC'de daha az yani veriyor. Yine ama telefona göre çok fark var nasıl düzeltirim?

Kulaklık ve anakartınız nedir?
Gamenote H2002D kulaklık anakart intel x79 SLI sistemsel bir şey oldugunu sanmıyorum 15 dkda google açan leptopa taktım onda bile çok iyi vuruyordu bass farkı görsen delirirsin bu derece farkın sistemsel olcagını düşünmüyorum

Düzeltecek bir şey yok normal bir durum, ses kartı ile alakalı. Sistemini belirt.
hocam sanmıyorum ses kartıyla alakalı oldugunu çok eski leptopa taktım onda bile çok iyi verim aldım ve oyundan bahsetmiyom normal spotifydaki youtubedeki şarkılardan aldıgım sesten bahsediyom

Gamenote H2002D kulaklık anakart intel x79 SLI sistemsel bir şey oldugunu sanmıyorum 15 dkda google açan leptopa taktım onda bile çok iyi vuruyordu bass farkı görsen delirirsin bu derece farkın sistemsel olcagını düşünmüyorum

hocam sanmıyorum ses kartıyla alakalı oldugunu çok eski leptopa taktım onda bile çok iyi verim aldım ve oyundan bahsetmiyom normal spotifydaki youtubedeki şarkılardan aldıgım sesten bahsediyom
Şuanki kullandığınız sistem laptop mu masaüstü mü?

masaüstü kulanıyorum dedigim gibi leptop da var ama leptop çok eski olmasına ragmen onda daha çok ses veriyor
Masaüstüyse normal olabilir biliyorsunuz laptopların kendi dahili hoparlörü oluyor ve daha iyi bir ses kartı eklemiş olabilirler. Aynen telefon gibi. Çünkü eski bir pc de sorun yoksa ve yeni pc nizde varsa nedeni budur.

Masaüstüyse normal olabilir biliyorsunuz laptopların kendi dahili hoparlörü oluyor ve daha iyi bir ses kartı eklemiş olabilirler. Aynen telefon gibi. Çünkü eski bir pc de sorun yoksa ve yeni pc nizde varsa nedeni budur.
fxsound programını indirince ufakdan düzeldi realtekde sorun varmış ama yinede halla leptoptaki sesi yakalayamadı

Yeni konular

Geri
Yukarı