The Crew 2 Kapalı Beta Katılım E-Postaları Gelmeye Başladı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Ubisoft merakla beklenen yeni yarış oyunu The Crew 2 için kapalı betaya seçilenlere e-posta ile geri dönüş yaptı. The Crew 2 kapalı betaya katılım için başvuru yaptıysanız e-postalarınızı kontrol etmenizde yarar var. Kapalı beta 31 Mayıs ile 4 Haziran tarihleri arasında olacak.

Screenshot_20180531-125353.jpg

O fiyata niş kitlenin dışına satamayacaklarını düşünüyorum. Biraz daha kabul edilebilir bir seviye de olsa daha önce denememiş ya da araba yarışlarına çokta sıcak bakmayan kitlelere de ulaşabilirlerdi diye düşünüyorum.

Oyunun ilk tanıtım videoları çok hoşuma gitmişti. Merakla bekliyordum. Açıkçası bu beta ile oyunu meraklı bekleyişim son buldu diyebilirim. Araçlar çok hantal geldi. Ubisoft nasıl başarıyor bilmiyorum ama Far Cry serilerindeki araba deneyimi bence daha iyi. Araç modellemeleri güzel fakat çevre nedense adeta yağlı boya gibi. Tabii Ubisoft sağ olsun beta kayıtları alınırken ilk gün mail adresimi kayıt etmeme rağmen bana kod göndermedi. Youtube üzerinden çeşitli kanallardan izlediğim kadarıyla bu sonuçlara vardım. Bakalım çıksın bir hele de bir şans daha verilebilir.

Oyunun ilk tanıtım videoları çok hoşuma gitmişti. Merakla bekliyordum. Açıkçası bu beta ile oyunu meraklı bekleyişim son buldu diyebilirim. Araçlar çok hantal geldi. Ubisoft nasıl başarıyor bilmiyorum ama Far Cry serilerindeki araba deneyimi bence daha iyi. Araç modellemeleri güzel fakat çevre nedense adeta yağlı boya gibi. Tabii Ubisoft sağ olsun beta kayıtları alınırken ilk gün mail adresimi kayıt etmeme rağmen bana kod göndermedi. Youtube üzerinden çeşitli kanallardan izlediğim kadarıyla bu sonuçlara vardım. Bakalım çıksın bir hele de bir şans daha verilebilir.
Kontroller tahmin ettiğin gibi berbat, ilk oyunda da kötüydü yine kötü hiçbir ilerleme yok. Araçlar hala geç ama ani cevap veriyorlar. Mesela karşınıza araba çıktı sağ kırıyorsun ama sanki lag varmış gibi ufak bir gecikme hissediyorsun sonrasında da aracın verdiği tepki fazla sağ dönmek oluyor. Şu güzelim haritaya Forza Horizon sürüş dinamiklerini yapsalar efsane olurdu ama olmamış. Betayı indirdim toplam 1 saat oynamadım. Kötü bir yarış oyunu, Forza Horizon 4'ü beklemeye devam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı