The Last of Us Part 1 vs RDR 2

WWxSunSet

Hectopat
RAM
2x16 CL36 6000MHz
SSD veya HDD modeli
3 TB NVMe SSD
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
Gigabyte Aorus Elite B650
İşlemci
Ryzen 5 7600
Öncelikle merhaba arkadaşlar malum 20 Kasım'da gelecek olan zamdan önce birkaç oyun almak istiyorum. Aklımda ilk olarak RDR 2 ve TLOU var şu an bir miktar param var ikisinden birini TLOU eTail üzerinden RDR 2 Voidu üzerinden, bu siteler güvenilir mi söylerseniz mutlu olurum. Alabilirim şunu belirteyim Dying Light serisini çok büyük bir zevkle 100 saat oynadım hala da oynarım hiç sıkılmadım. GTA V'te var 20 saat oynadım ondan sonra oyun sarmamaya başladı ve artık neredeyse girmiyorum. Demem o ki zombi oyunlarını çok seviyorum. Fakat RDR 2, GTA gibi sıkar mı yoksa oynatır mı? Bir de TLOU galiba 12 saat falan, değer mi? Şu an birisini garanti alacağım ama diğeri garanti olmayacak, sizce önce hangisini almalıyım?

The Last Of Us çok güzel oyundur fakat 10 saate yakın sürüyor ve çizgisel ilerliyor. (Kimisine göre çizgisel olması daha iyidir kimisine göre ise açık dünya olması, buna siz karar verin.) Rdr 2 uzun sürüyor ve çok iyi bir açık dünyası var. Demem o ki ne beklediğinize bağlı. Açık dünya etkinlikleri yapmadan hikâyeden ilerlerseniz Rdr 2'den sıkılma ihtimaliniz olabilir. The Last Of Us kısa bir oyun olduğundan ve çizgisel ilerlediğinden sıkmıyor. Uzun oynayacaksanız Rdr 2, hikâye bitsin yeter diyorsanız The Last Of Us.

The Last of Us 2 desen düşünülürdü fakat şu an RDR2 diyorum. Bir de RDR2'yi düz ana hikayeden giderek oynayacaksanız The Last of Us daha iyi olur. RDR2 açık dünyasıyla zevkten dört köşe yapıyor.

Hocam bilgisayarı aldığımda ilk indirdiğim oyun RDR2 idi ondan sonra da Last of Us oynadım. Bence RDR2 daha keyifliydi ancak ikisi de kesinlikle oynanması gereken oyunlar. Bütçe yeterli değilse RDR alınabilir.

Geri
Yukarı