Çözüldü THX hoparlörünün sesi kısılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

£renn

Hectopat
Yer
Bursa
Laptop bilgisayar kullanıyorum. THX marka bir hoparlörü var. Geçenlerde bir gün sıfırladım, tekrar driverleri kurdum. Müzik dinlerken arada ses kısılıyor. Opera GX'i açıp bir tuşa basınca ses tekrar yükseliyor ama bunu sadece "Audio THX" hoparlöründe yapıyor. Driverleri 3-4 kere sil kur yaptım ama sorun çözülmedi.

Çözüm
Denetim Masası--ses--iletişim sekmesinden "hiçbir şey yapma"yı seçin. Ayrıyeten Opera GX de ses olay var başka tarayıcıda denemenizi tavsiye ederim.

Sorunu Windows bildirim seslerini kapatarak çözdüm.
Aynı sorun bende de var. Bir bildirim geldiğinde ses kısılıyor, sonrasında tekrar yürütme cihazı seçtiğimde düzeliyor.

Bu sadece Monster'e bağlı bir sorun değil galiba başka kullanıncılarda yaşamış sanırım Windows problemi olabilir. Şu anlık tek çözüm "Denetim Masası - donanım ve ses - ses" ardından oradan ses efektini seçip "ses düzeni: Windows varsayılan" olan alanı "ses yok" olarak seçmek.
Aynı sorun bende de var. Bir bildirim geldiğinde ses kısılıyor, sonrasında tekrar yürütme cihazı seçtiğimde düzeliyor.

Denetim Masası--Ses--iletişim sekmesinden "hiçbir şey yapma"yı seçin. Ayrıyeten Opera GX de ses olay var başka tarayıcıda denemenizi tavsiye ederim.

Denetim Masası--ses--iletişim sekmesinden "hiçbir şey yapma"yı seçin. Ayrıyeten Opera GX de ses olay var başka tarayıcıda denemenizi tavsiye ederim.

Sorunu Windows bildirim seslerini kapatarak çözdüm.

Bu sadece Monster'e bağlı bir sorun değil galiba başka kullanıncılarda yaşamış sanırım Windows problemi olabilir. Şu anlık tek çözüm "Denetim Masası - donanım ve ses - ses" ardından oradan ses efektini seçip "ses düzeni: Windows varsayılan" olan alanı "ses yok" olarak seçmek.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı