Elektronik Timetech Gen 4 M.2 SSD 1 TB 1995 TL 2 TB 3718 TL 7000\5100

Bu tür ürünlerde alışveriş sitelerindeki yorumlara aldanmamak lazım. %95'i sadece ürün sıkıntısız şekilde çalıştığı için olumlu yorum yapıyor. Bizim önceliğimiz çalışması değil donanımsal özellikleri.

İkinci attığına Phison E27T yazılmış, o kontrolcü DRAM desteklemiyor. Diğerinin fiyatı makul duruyor, şans verilebilir ancak Timetec Türkiye içinde pek bilinen ve yaygın bir marka değil.

Linkini verdiğim ürün sepette 20 gün durdu ve hala duruyor. 15 gün öncesine kadar 2.800 TL+ithalat depozitosu ile her şey dahil 3.250 TL gibi tutuyordu. Emin olamadığımdan fırsat olarak paylaşmamıştım☹️ depolama için kullanacağımdan TBW ömürlerine bakarak araştırmıştım. 3.500'e Hikvision E2000 aldım, onunda fiyatını uçurdular😃

Samsung'dan şaşmayın.
Marka fanboyluğu yapmanın anlamı yok. Samsung dışında da taş gibi disk üreticileri var.

Bütün Samsung diskler de iyi değil. Kingston Fury Renegade varken sırf Samsung diye 970 Evo Plus alır mısın mesela?

Yakın zamanda 2 defa M.2 SSD'de bozulma sorunu yaşadım, gerçekten fiyat avantajı olan ve görece kaliteli bir SSD olmadığı sürece yurt dışından alma riskine asla değmez. Bunlar yerine performansı daha düşük benzer bütçede DRAM kullanan PCI-e 3.0 SSD'lere yönelin derim, en azından bozulduğunda muhattabınız var ve süreç çok daha kısa.

Yeni konular

Geri
Yukarı