Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ses modu ne olmalı?

Hi-Fi bomba ve patlama sesleri için daha iyi ama ben merdivenlerde gece modunda daha iyi duyduğum için gece modunda oynuyorum sana kalmış merdivenlerde adamın altta mı üstte mi oldugu pek anlaşılmıyor oyunun en kötü yanı bu sana kalmış yani.

Hi-Fi bomba ve patlama sesleri için daha iyi ama ben merdivenlerde gece modunda daha iyi duyduğum için gece modunda oynuyorum sana kalmış merdivenlerde adamın altta mı üstte mi oldugu pek anlaşılmıyor oyunun en kötü yanı bu sana kalmış yani.
Adamlar pencereyi kırınca aşağıda sanıyorum fakat arkamdan geliyorlar. Oyunun ses kasma mekaniği aşırı kötü.

Adamlar pencereyi kırınca aşağıda sanıyorum fakat arkamdan geliyorlar. Oyunun ses kasma mekaniği aşırı kötü.

Hayır, aşırı iyi :) Sadece üst kat mı alt kat mı arada karışabiliyor, haricinde bu oyunun eşi benzeri yok. Linki hatırlamıyorum, oyunu bırakalı uzun zaman oldu.

Dünyanın en iyi Rainbow Six Siege oyuncusu gece modu kullanılmasını tavsiye etmişti ve bütün tanıdığı oyuncuların gece modunda oynadığında söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı