Toshiba laptop açılma ekranında donup kalıyor

Duez

Decapat
Laptopumun açılma tuşunu basiyorum normalde açılması lazımken Toshiba leading ekraninda kalıyor yaklasik 5 dk sonra da kendiliginden kapaniyor. Yardim ederseniz beni cok mutlu edersiniz 😔

Dosya Ekleri

• 20220215_213537.jpg
    20220215_213537.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse bir şey yazmamış ama hemen hemen buna benzer bir olay başıma gelmişti laptopa ne zaman 64 Bit W7 format atsam bu sıkıntı oluyordu 32'ye çevirince bir daha olmuyordu ama sadece W7 işletim sisteminde oluyordu Windows 10 da böyle bir problem yoktu bende de Toshiba laptop var 2012'de aldım Windows başlatılıyor yazısında kalıyordu 32 Bit format düzeltiyordu bir bilgisayarcıya gittim ve bunun HDD ile alakalı olduğunu söylemişti bana.

Kimse bir şey yazmamış ama hemen hemen buna benzer bir olay başıma gelmişti laptopa ne zaman 64 Bit W7 format atsam bu sıkıntı oluyordu 32'ye çevirince bir daha olmuyordu ama sadece W7 işletim sisteminde oluyordu Windows 10 da böyle bir problem yoktu bende de Toshiba laptop var 2012'de aldım Windows başlatılıyor yazısında kalıyordu 32 Bit format düzeltiyordu bir bilgisayarcıya gittim ve bunun HDD ile alakalı olduğunu söylemişti bana.

Uzun araştırmalarım sonucu dediğin gibi konunun HDD'den kaynaklandığını anladım cevabın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı