Toshiba qosmio x870-15e

ghost5369

Hectopat
Kusura bakmayın bu ara sizi çok rahatsız ediyorum ama az para vermiyoruz sonuçta biraz araştırmamız gerek :D Olay şu benim babamın arkadaşının oğlu teknosa'da çalışıyor ve sanırım yarı fiyatına indirim oluyor bunun üstüne turuncu indirim de olunca tabi haliyle TOSHIBA QOSMIO X870-15E NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com böyle pclere yönelebiliyorum :D Evet özelliklerine söylenicek bi şey yok zaten tek eksiği full hd olmaması 1600x900 onu da pek dert etmiyorum zaten :) Evet daha önce bir çok yerde msi ge60 alıcağımı belirttim keşke teknosa msi satsa da dragon edition alsak :S Evet arkadaşlar sizin de görüşlerinizi alabilir miyim ? Isı,kasa kalitesi vs.

Yazık koca forumda cevap veren bile yok güvendik geldik ama ilgilenen yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın bu ara sizi çok rahatsız ediyorum ama az para vermiyoruz
sonuçta biraz araştırmamız gerek :D Olay şu benim babamın arkadaşının oğlu teknosa'da çalışıyor ve sanırım yarı fiyatına indirim oluyor bunun üstüne turuncu indirim de olunca tabi haliyle TOSHIBA QOSMIO X870-15E NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com böyle pclere yönelebiliyorum :D Evet özelliklerine söylenicek bi şey yok zaten tek eksiği full hd olmaması 1600x900 onu da pek dert etmiyorum zaten :) Evet daha önce bir çok yerde msi ge60 alıcağımı belirttim keşke teknosa msi satsa da dragon edition alsak :S Evet arkadaşlar sizin de görüşlerinizi alabilir miyim ? Isı,kasa kalitesi vs.

Yazık koca forumda cevap veren bile yok güvendik geldik ama ilgilenen yok.

Öncelikle ilgilenen olmasaydı diğer konularına mesaj gelmezdi az sabretmen lazım. Bu laptoba gelince az sabretsen haswelli güzel bir msi alabilirsin kaldı ki yeni ge70 in ekran kartıda gtx765m
hem o fiyata su anda bile ondan güzel bilgisayarlar var toshiba almaya ne gerek var asus olsun msi olsun.O fiyata alıyorsun niye full hd olmasın ? Paranın karşılığını veren bir bilgisayar al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilgilenen olmasaydı diğer konularına mesaj gelmezdi az sabretmen lazım. Bu laptoba gelince az sabretsen haswelli güzel bir msi alabilirsin kaldı ki yeni ge70 in ekran kartıda gtx765m
hem o fiyata su anda bile ondan güzel bilgisayarlar var toshiba almaya ne gerek var asus olsun msi olsun.O fiyata alıyorsun niye full hd olmasın ? Paranın karşılığını veren bir bilgisayar al.
Teşekkürler.Ama bana bu pc 1900 TL'ye maal olacak.Ve ettiğim kar inanılmaz :D Daha önceki konuda da belirtmiştim 2500 TL'yi geçemem gerçekten çok zor.Haswell işlemciler gerçekten pahalı olur.Belki de indirim kısmını okumadınız o yüzden böyle dediniz :D

Sen o pcyi nasıl 1900 tlye alıyorsun bizede al bir tane :D
Dedim ya babamın arkadaşının oğlu teknosa'da çalışıyor :D Söylemişti bana indirim oluyo alırken bize söyle diye o yüzden :D Müthiş bi kar keşke msi teknosa'da olsa sömürürdüm :D Desktop pc olsa onu da sömürürdüm ne yazık ki yok bu kadar büyük bir firmada yazık gerçekten :D Yani şimdii bu fiyata kaçırılmaz gerçekten yaklaşık 3500 TL kar ediyorum.Evet şimdi notebook hakkında görüşlerini alabilir miyim ? Özellikle ısınma konusunda.

Dedim ya babamın arkadaşının oğlu teknosa'da çalışıyor :D Söylemişti bana indirim oluyo alırken bize söyle diye o yüzden :D Müthiş bi kar keşke msi teknosa'da olsa sömürürdüm :D Desktop pc olsa onu da sömürürdüm ne yazık ki yok bu kadar büyük bir firmada yazık gerçekten :D Yani şimdii bu fiyata kaçırılmaz gerçekten yaklaşık 3500 TL kar ediyorum.Evet şimdi notebook hakkında görüşlerini alabilir miyim ? Özellikle ısınma konusunda.

Valla fiyat öyle olunca diyecek bir şeyde kalmıyor :D Gerisi beni aşar recep abiyi bekle en iyisi :like:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı