TP-LİNK TD-WA901ND ile bağlantıyı güçlendirmek

Jude2World

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar değişik bir sorunum var. 1 hafta öncesine kadar odamda notebook ile LOL, dota vs. online oyunları Wİ-Fİ ile ''neredeyse'' hiçbir sıkıntı yaşamadan oynuyordum.

1-2 gün önce kasa topladım mecbur ethernet bağlantısı yapmam gerekti. Evimiz müstakil olduğu için modem aşağıda kalıyor bağlantı yetersiz oluyor. Bende 3-4 ay önce TP-LİNK TD-WA901ND ağ arttırıcısı almıştım ethernet kablosu ile kasaya bağladım fakat oyunlarda gerçekten hiç verim alamıyorum oyundan düşsem geri bağlanamıyorum 10-15 dakikada ping giriyor oluyor 4000-5000 veya daha üstü yapabileceğim birşey var mı acaba.?

Anakartta Killer Ethernet e2200 ethernet kartı var driverler yüklü ama dediğim gibi bağlantı çok kötü. Sadece oyunlarda da değil günde 2-3 kez bağlantı sınırlıya düşüyor.

TTNET kullanıcısıyım maalesef. 1 saat önce 3MBPS çıkan sonuç şu an 11 MBPS çıkıyor demek istediğim aşırı değişken bir bağlantı var. Belki aşırı saçma bir soru olacak ama modemi yukarı taşıma şansım var mı. ?
Speed Test.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurarken sizden yardım almıştım zaten aradığımda konuştuğum arkadaş Repeater Modunda kurdurdu ürünü

Edit: Aynı şekilde Playstation4'te de aynı sorunu yaşıyorum en fazla 2-3 dakika dayanıyor ve oyunlardan düşüyorum. Tp link ağ arttırıcı ile bağlantı sağlamaya çalıştığımda

Merhaba,

Bize iletişim için mail adresinizi iletebilir misiniz ? Konu hakkında kontrol etmeniz için sizlere bir mail yönlendireceğiz. Mailde ki talimatları uygulayıp tekrar kontrol edebilirsiniz. Sorunun devamı durumunda tekrar bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı