TP-Link VR400 vs VR2100

kurular4

Centipat
Merhaba arkadaşlar,
Yeni bir modem almayı düşünüyorum ve bu ikisi arasında kaldım. VR400 600 TL iken VR2100 900 TL civarında satılıyor. Ayrıca bir de PowerLine adaptör alacağım bilgisayar için o yüzden VR400'e biraz daha yakınım ama yine de mobil aygıtlarda sorun da yaşamak istemiyorum çekim açısından. Sizce 300 daha verip VR2100 alınmalı mı? VR400, VR300'ya da VR1200 kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim. (VR300'de düşündüm ama pek iyi değil sanırım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
Yeni bir modem almayı düşünüyorum ve bu ikisi arasında kaldım. VR400 600 TL iken VR2100 900 TL civarında satılıyor. Ayrıca bir de PowerLine adaptör alacağım bilgisayar için o yüzden VR400'e biraz daha yakınım ama yine de mobil aygıtlarda sorun da yaşamak istemiyorum çekim açısından. Sizce 300 daha verip VR2100 alınmalı mı? VR400, VR300'ya da VR1200 kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim. (VR300'de düşündüm ama pek iyi değil sanırım)

Elindeki modemin Wi-Fi performansından memnun değilsen router alıp elindeki modeme bağlayıp kullanmanı öneririm rouer olarak TP-Link AX 50 alabilirsin.

Elindeki modemin Wi-Fi performansından memnun değilsen router alıp elindeki modeme bağlayıp kullanmanı öneririm rouer olarak TP-Link AX 50 alabilirsin.
asus ac51 var sürekli kopma hız düşüşü oluyor. Kopmalar bazen yarım saati bile buluyor. O yüzden değişmem gerek. Peki yine de router alsam bu kopmaları etkilemez değil mi ac51deki.

ASUS AC51 var sürekli kopma hız düşüşü oluyor. Kopmalar bazen yarım saati bile buluyor. O yüzden değişmem gerek. Peki yine de router alsam bu kopmaları etkilemez değil mi AC51'deki.

İnternetinde kopma oldugu için etkilemez ve sana önerim Broadcom DSL chipsetine sahip bir modem alman.

Geri
Yukarı