Trendyol eksik ürün gönderimi

parttimemutsuz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenc,
Öncelikle merhaba. Trendyol'dan 4 Ağustos'ta 3 al 1 öde kampanyasında aynı mağazadan aynı ürünü farklı ilandan toplamda dört tane aldım. Ödemesini yaptım. Ürünler kargolandı ama gelen ürünler eksik çıktı. Normalde dört tane olması gerekirken kutuda bir tane çıktı, kutu içindeki kağıtta ise 3 ürün gönderildiği yazıyordu. Trendyol Asistan'dan 14 Ağustos'ta eksik ürün kaydı oluşturdum, hala bir geri dönüş yapılmadı. Elimde bir tane ürün var ve o da hasarlı çıktı. Ne yapacağımı bilemedim. 140 TL ödedim ve az bir para değil. Trendyol'da ilk defa böyle sorunlar yaşıyorum. Bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. Alt resimlerde sipariş kağıdını, defoları gösterdim.
* Kargo kısmında satıcının numarası var ancak hattı kapalı.
* Dipnot, sikayetvar.com'a az önce yazdım. Henüz bir geri dönüş almadım.

mop.png

iptal.png

WhatsApp Image 2020-08-22 at 9.29.36 PM (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-22 at 9.29.36 PM (2).jpeg

Trendyol müşteri hizmetlerini arayın. Daha net sonuç alırsınız.

İnternette bulduğum numaralar sesli ve hazır bir asistana yönlendirme yapıyor. Onlar da Trendyol Asistan'a yönlendiriyor. :(

Trendyol'a yazarak çözülecek sorun. Burası Trendyol değil.

Farkındaysan bir çözüme ulaşamadığım için buraya yazıp, bilgi almaya çalıştım. Eğer nasıl çözüleceğini engin yüce bilgileriniz biliyorsa, paylaşabilirsiniz?

İnternette bulduğum numaralar sesli ve hazır bir asistana yönlendirme yapıyor. Onlar da Trendyol Asistan'a yönlendiriyor. :(

Farkındaysan bir çözüme ulaşamadığım için buraya yazıp, bilgi almaya çalıştım. Eğer nasıl çözüleceğini engin yüce bilgileriniz biliyorsa, paylaşabilirsiniz?
Kardeşim sen yukarıdakine bakma. İnsanlar sonuçta burada birbirlerinin deneyimlerinden faydalanmak için konu açıyor. Bu tarz kişiler yorum sayısı kasmanın peşinde. Umarım daha önce eksik gönderim sorunun yaşayanlar sana yönlendirme yapabilirler.

Sorun çözüldü mü? Bugün aynı olay başıma geldi ne yapmam lazım?

Öncelikle canlı asistana bağlan. Orada durumu anlat. Fotoğraflarını çek düzgünce. Eğer ürünleri iade etmek istiyorsan, iade edeceğim de. Eğer etmeyeceksen, eksik ürünleri talep et. Çözülmesi iki hafta sürüyor. Bu süreç sonuçlanmadan ürünleri iade etmemek daha mantıklı. Çözülünce iade süresi geçmiş olsa bile bu durumu açıklayıp, iade için kargo kodu iste. Çözülüyor.

Geri
Yukarı