TTNET/ZYXEL Modem Bağlantınız Gizli Değil Sorunu

Modemi resetleyeyim mi?

• Resetle, sorun modemden.

Oy: 0 0,0%
  • Resetle, sorun modemden de olabilir.

Oy: 0 0,0%
  • Resetleme, sorun merkezden.

Oy: 1 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Şimdi Zyxel TTNet modem internet hızı düştü, sonra da Internet lambası kırmızı yanarak bağlantı gitti. Bilgisayar ve telefonda da "Sınırlı" gözüküyordu. Şimdi kapatıp açıp düzelttim ama bu bir modem virüsü olabilir mi sizce? Ben bunun için modemi resetlemek istedim ancak varsayılan fabrika şifresini değiştirir mi? Teşekkür ederim, başlık yanlışı için lütfen kusura bakmayın. İyi günler!

Düzenleme: Aynı sorunu tekrar yaşadım. Ve tam kesilirken bu hatayı aldım. Ne yazık ki acil işim var, resetleyeyim mi?

Screenshot_20171011-182327.png
PicsArt_10-11-06.33.21.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin arkasında şifreler var zaten sıfırlaman sorun olmaz ama sıfırlaman sorunu çözmeyecektir. Modem IP adresi alamadığından bu sorunla karşılaşıyorsun. TTNET ile konuşun bu durumu. Santrallerde çalışma var şu sıralar. Büyük ihtimal sorunun kaynağı o.

Modemin modeli nedir? Firmware güncellemesine bakalım önce.

ZYXEL VMG3312-B10B

Modemin arkasında şifreler var zaten sıfırlaman sorun olmaz ama sıfırlaman sorunu çözmeyecektir. Modem IP adresi alamadığından bu sorunla karşılaşıyorsun. TTNET ile konuşun bu durumu. Santrallerde çalışma var şu sıralar. Büyük ihtimal sorunun kaynağı o.

ZYXEL VMG3312-B10B
Sorun kendiliğinden düzeldi, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı