TurkNet düşük internet hızı

CemErdem

Centipat
Türkentten 16 Mbps kullanıyordum 2 Mbps alıyordum ama belki düzelir diye 50 Mbps'ye geçtim fakat değişen bir şey olmadı. Şu anda 7 Mbps alıyorum. 50 Mbps olması gerekmiyor mu oyunları 1 Mbps ile yüklüyor. Bir ara IP adresin açığa çıktı diye bir uyarı almıştım onunla bir alakası olabilir mi?
Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• internet test.png
    internet test.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Türkentten 16 Mbps kullanıyordum 2 Mbps alıyordum ama belki düzelir diye 50 Mbps'ye geçtim fakat değişen bir şey olmadı. Şu anda 7 Mbps alıyorum. 50 Mbps olması gerekmiyor mu oyunları 1 Mbps ile yüklüyor. Bir ara IP adresin açığa çıktı diye bir uyarı almıştım onunla bir alakası olabilir mi?
Bu şekilde.

IP ile alakası olmaz.
Farklı bir cihaz ile hız testi yaptın mı?
Modem ara yüzüne girerek hat değerlerini atman gerekiyor. Modem kaynaklı, iç tesisat kaynaklı veya santral kaynaklı bir sorun olabilir. Bunu modem ara yüzündeki hat değerlerinden anlayabiliriz.

IP ile alakası olmaz.
Modem ara yüzüne girerek hat değerlerini atman gerekiyor. Modem kaynaklı, iç tesisat kaynaklı veya santral kaynaklı bir sorun olabilir. Bunu modem ara yüzündeki hat değerlerinden anlayabiliriz.

Telefonda veya televizyonda internet sıkıntı oluşturmuyor zaten öyle çok vakit geçirmiyorum genelde bilgisayardayım. Modem daha yeni 1 günlük. Hat değerlerini nasıl atacağım?
Dostum arıza kaydı neden oluşturmuyorsun ki?

Oluşturdum fakat daha dönmediler.
IP ile alakası olmaz.

1624631199997.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı