Çözüldü TV de tarayıcı üzerinden video izlenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Tarayıcıdan videoyu izleyemiyorum TV de sebebi nedir?
Videoyu açmaya çalıştığımda ise;
Bu videoyu dosyası oynatılamıyor (hatakodu232011) ya da.
This site cant be reached gibi hatalar alıyorum yardımcı ederseniz sevinirim.

Çözüm
Bazı filmeler açılıyor bazıları açılmıyor şimdi garfield izliyorum başka sitede açılmıyor ama burada açıldı.

Hocam demek ki izlediğiniz sitedeki video aracını destekliyormuş TV başka sitedekini desteklemiyor.

Bazı filmeler açılıyor bazıları açılmıyor şimdi garfield izliyorum başka sitede açılmıyor ama burada açıldı.

Bunun bir çözümü yok daha önce de aynı konudan açıldı.
Bu videoyu dosyası oynatılamıyor (hatakoDU232011) ya da.

Tarayıcıdan açarken film sitelerinden falan açmaya çalışırsanız açılmıyor diye biliyorum tüm televizyonlarda denedim bir tek YouTube'dan açabildim.

Hocam demek ki izlediğiniz sitedeki video aracını destekliyormuş TV başka sitedekini desteklemiyor.

Bunun bir çözümü yok daha önce de aynı konudan açıldı.

Çözüm
Bu videoyu dosyası oynatılamıyor (hatakodu232011) ya da.
Hocam Discord üzerinden size yazdım da bakma şansınız var mı?

Hocam keşke bir baksaydınız. Engellemenize gerek yoktu düşüncelerinize değer verdiğim için yazmıştım. Fikir alışverişi yapabilmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı