Twitch Studio mu OBS mi?

kruvasan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhabalar yakın zamanda Twitch platformu üzerinden yayın yapmaya başladım ve şu anda arkadaşımdan duyduğum kadarıyla daha kolay olması nedeniyle Twitch Studio kullanmaktayım. İlk yayınımda sıkıntı olmasa da ikinci yayınımda hem ekran paylaşırken hem de kamera açamıyordum ve arada bir yayınıma drop giriyordu. Sonrasında merak ederek OBS yükledim fakat gerçekten de Twitch Studio daha kolaymış. Sizce OBS'e geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yakın zamanda Twitch platformu üzerinden yayın yapmaya başladım ve şu anda arkadaşımdan duyduğum kadarıyla daha kolay olması nedeniyle Twitch Studio kullanmaktayım. İlk yayınımda sıkıntı olmasa da ikinci yayınımda hem ekran paylaşırken hem de kamera açamıyordum ve arada bir yayınıma drop giriyordu. Sonrasında merak ederek OBS yükledim fakat gerçekten de Twitch Studio daha kolaymış. Sizce OBS'e geçmeli miyim?

Selam hangi programı kullanmaya karar verdiniz? Twitch Studio kullanıyorsanız önerir misiniz?

Selam hangi programı kullanmaya karar verdiniz? Twitch Studio kullanıyorsanız önerir misiniz?

OBS tabii ki yılların programı ve ciddi bir yayıncılık düşünüyorsanız OBS tercih etmenizi öneririm. Fakat onun dışında Twitch Studio bana gerek arayüz bakımından gerek ise ayarlar için daha çok yardımcı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı