Twitter hesabım askıya alındı

Appeal an account suspension or locked account buradan form gönderirseniz daha hızlı olur.
Sağ ol kralsın.
Twitter abuk sabuk askıya alıyor hesabı. Ben pek tweet atan biri değilim, sadece okurum diyebilirim. Kayıtlı e-mail adresimi ve kullanıcı adımı değiştirdim, askıya aldı. Telefon numaramı değiştirmedim. Diyor ki seni telefonla arayıp kurtarma kodu vereceğiz. Tamam ara diyorum, sistem hatası oluştu, arayamıyoruz diyor. 3 haftadır böyle. Desteğe başvurdum, hiç bir gelişme olmadı. Bir de alay eder gibi email adresime notifikasyon atıyorlar, 3 tane bildirimin var, hesabına giriş yapıp oku diye.
Evet Twitter uçuk bir yer oldu iyice. Yorum atmadan beğenmeden bakabiliyorum anca, bu askılı hesap halindeyken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç yorum atmadım, bana niye askı attılar?

Şu sayfayı bir incele. Hesabın güvenlik gerekçesiyle de askıya alınmış olabilir. Sadece kurallara aykırı davranışlarda askıya alınmıyor.

Benjm de hesabım askıya alındı bayadır bekliyorum ocağa geldik ama açılmıyor ve yeni açmıştım hesabımı ya naptım da böyle oldu mail falan da attim ama olmuyor bir cevap bile gelmiyor saçma değilmi ya bir cevap bile verseler çok kişiyi attığı için mi yoğun olduğu için mi bakmıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı