Ubisoft Connect Ubisoft hesabı çalındı

Shahulin

Decapat
Daha fazla  
Ubisoft hesabımın bağlı olduğu Gmail'e başka birinin hesabıma giriş yaptığı ve IP adresinin Rusya bölgesinde olduğu bildirimi geldi. Bir diğer bildirim ise hesaptaki bağlantıların kaldırıldığını söylüyordu. Ayrıca hesabın e-posta adresinin de değiştirildiğini gördüm.

Bütün bunlar iki faktörlü doğrulama olmasına rağmen gerçekleşti. Daha sonra bunu ben yapmadım seçeneğine tıkladım fakat hesaba giriş yapamadım şifremi unuttum seçeneğine tıkladığımda ise e-posta değiştiği için tarafıma e postadan bir kod ya da bildirim gelmediğini gördüm.

Ubisoft ile X ve mailden iletişime geçmeme rağmen hala bana bir geri dönüş sağlanmadı. Ubisoft'ta tek kurtarmak istediğim R6 oyun hesabım çünkü içinde oldukça emeğim var. Hesabın e postası değiştiği için Ubisoft'un herhangi bir şey yapabileceğini düşünmüyorum bu sorunu yaşayan bazı kişilerden gördüğüme göre destek ekibi herhangi bir çare bulamamış.

Fakat ben cevap beklerken Steam hesabımda bulunun R6 oyununu yeni bir Ubisoft hesabı açarak bu hesaptan devam edebilir miyim ya da o hesaba oyunu devredebilir miyim onu merak ediyorum. Aranızda bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de 1 ay önce Ubisoft gibi birçok platformdaki hesaplarımın şifresi ve bağlı olduğu Hotmail değiştirildi. Çok geç cevap veriyorlar söyleyeyim dün cevap yazmışlar gecikme için özür dileriz sorununuz devam ediyorsa yazın diye. Sorunumu tekrar yazdım maili cevaplayıp şuan cevap bekliyorum. EA ve Epic 5 dakikada işimi çözerken Ubisoft'un 1 ay bekletmesi aşırı saçma.

Geri
Yukarı