Uçak yolculuğunda birden fazla bagaj olunca ne olur?

technora

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Yarın bir aksilik olmazsa ilk defa tek başıma uçağa bineceğim. Ancak, elimde toplam ağırlıkları 15Kg'dan az iki tane bagaj mevcut. Bedava bagaj hakkından yararlanabilir miyim? Yani, iki bagajın ağırlıklarının toplamı 15Kg'ı hiçbir şekilde geçmemekte. AnadoluJet'in dediğine göre 15Kg'lık bir limitimiz var; fakat elimde iki tane bagaj var; bir problem olur mu?

1630954873850.png

Müşteri hizmetleri 7/24 açıkmış, arayıp sormanızı öneriyorum.

Her valizde 15kg sınır var. Yani istediğiniz kadar valiz götürebilirsiniz. Eğer bir tanesi 15kg ın üstündeyse ayrı para ödemeniz gerekiyor. (pegasusda böyleydi.)

Eki Görüntüle 1160051

Müşteri hizmetleri 7/24 açıkmış, arayıp sormanızı öneriyorum.
Sabahtan beri zaten aramadığım kurum kalmadı, bir sürü soru için. Cevap bulamadığım için buraya yazdım. Yine de teşekkürler...
Her valizde 15kg sınır var. Yani istediğiniz kadar valiz götürebilirsiniz. Eğer bir tanesi 15kg ın üstündeyse ayrı para ödemeniz gerekiyor. (pegasusda böyleydi.)
Cevabınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Valizler elbise ve kozmetik eşya dolu, bir sorun olmaz herhalde?

Sabahtan beri zaten aramadığım kurum kalmadı, bir sürü soru için. Cevap bulamadığım için buraya yazdım. Yine de teşekkürler...

Cevabınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Valizler elbise ve kozmetik eşya dolu, bir sorun olmaz herhalde?

Bir sorun yaşamadım. Yaşamazsınız bir sorun.

Valizin 15kg yanınızda taşıyacağınız (üst bölümde) taşınacak eşyalar için herhangi bir sorun çıkmıyor ama oraya sığması lazım.

Valizin 15kg yanınızda taşıyacağınız (üst bölümde) taşınacak eşyalar için herhangi bir sorun çıkmıyor ama oraya sığması lazım.
Bende toplam üç tane eşya olacak. Bunlardan iki tanesi bavul, kalanı da o ufak çapraz çantalardan. Çantayı yanıma almayı, diğerlerini de kargo bölümüne vermeyi düşünüyordum; sizce bir problem olur mu? İkisinin ağırlıkları ve toplam ağırlıkları 15kg'ın altında...

Geri
Yukarı