Ucuz hosting şirketi önerisi

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba, ben site tasarlayıp satacağım ama bazen çok sayfalı bazen tek sayfalı olacak. Ucuz hosting şirketi önerir misiniz? Bir de mümkünse site 1 için ayrı para alsın sonraki müşterinin sitesi için ayrı para alsın gibi. (Birden fazla site oluşturmak istiyorum, ayrı ayrı paketlerde. X paketi X kişisinden 25TL kesiyor. Y paketi Y kişisinden ayrı 25 TL kesiyor gibi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir reseller alıp her yeni müşteriniz için yeni hosting paketini sizin belirlediğiniz özellikler ile açabilirsiniz. Müşteriden hosting parasını siz alırsınız.

Türkçesi bayi hosting, örneğin 25 hesap limitli bir reseller alırsan, 24 ayrı kişiye hosting satışı yapabilirsin. Hepsinin kullanıcı adı şifresi ayrı olur sadece kendi sitelerini görebilirler. Senin hosting satın aldığında nasıl giriş yapabiliyorsan onlarda o şekilde giriş yapabilirler. Sen her müşteri için farklı ücret alsın dediğin için reseller önerisi yaptım. Yoksa hosting satan kişi senin müşterinle falan ilgilenmez zaten. Bayi hostingi araştır.

cpanel bayi hosting (düşük kaynaklar ekonomik fiyat):

plesk bayi hosting (yüksek kaynaklar yüksek fiyat):

Hetzner en iyi hosting sitesi, saatlık ödeme alıyor ayın sonunda çekiyor. Cloud paneli başka bir hosting şirketinde bulamazsınız.

Geri
Yukarı