Udemy yazılım kursu önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, yazılım konusunda sıfırım ve bir yerden başlamak istiyorum. Udemy'de güzel indirim var, bana kurs önerir misiniz?

Hangi alanda ilerlemek istiyorsunuz? Bunu bilmeden nasıl bir öneride bulunalım hocam?
Hocam onu da bilmiyorum ki, kişisel gelişim olarak boş vakitlerim de yabancı dil ve yazılım öğrenmek istiyorum. Python sanırım en çok kullanılan ve avantajı olan alanmış. Oradan önerebilirsiniz.

Mustafa Murat Coşkun Python dersi algoritma ve yazılım temeli olarak beni çok geliştirmişti. Kursu %40 tamamladım daha sonrası okulda C derslerinde falan da temel oluşturdu.

Hocam onu da bilmiyorum ki, kişisel gelişim olarak boş vakitlerim de yabancı dil ve yazılım öğrenmek istiyorum. Python sanırım en çok kullanılan ve avantajı olan alanmış. Oradan önerebilirsiniz.

Web Programlama da çok zorlamaz HTML ve CSS öğrenerek başlayabilirsiniz. Python'ı genelde başlangıç dili olarak seçiyorlar. Kurs önerisi yapmak doğru olmaz nasıl anladığınızı bilmiyorum. Kursları alıp denemeniz gerekiyor zaten 30 gün içinde iade yapabiliyorsunuz. Buna göre de size uygun mu değil mi anlarsınız.

Web Programlama da çok zorlamaz HTML ve CSS öğrenerek başlayabilirsiniz. Python'ı genelde başlangıç dili olarak seçiyorlar. Kurs önerisi yapmak doğru olmaz nasıl anladığınızı bilmiyorum. Kursları alıp denemeniz gerekiyor zaten 30 gün içinde iade yapabiliyorsunuz. Buna göre de size uygun mu değil mi anlarsınız.
Python için bir kurs alıyorum o zaman hocam başlangıç madem.

Yeni konular

Geri
Yukarı