Ufak bir öneri

Sizce bu önerim nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    45

Ramazan Ö

Hectopat
İyi geceler.

Ben "İndirim Köşesi" adının "İndirim ve Güzel Fiyatlar/Fırsatlar Köşesi" olarak değiştirilmesini ya da "Alışveriş" kategorisine "Yurt Dışı Fırsatları" adında bölüm açılmasını öneriyorum. İkisi de olabilir. Çünkü bazı ürünler indirimde olmasa bile fiyatı güzel olabiliyor, özellikle yurt dışından gelebilen ürünlerin. Hem böylece başka başka yerlere konu açmak zorunda kalmayız.

Eğer "Yurt Dışı Fırsatları" adında bir bölüm olursa, bu bölümün insanları yurt dışından alışverişe teşvik edebileceğini ve biraz daha güven sağlayabileceğini düşünüyorum. Ne kadar kullanılır? Orasını bilemem, hatta bir süre boyunca 3-5 kişiden başkası kullanmayabilir. Ama zamanla kullanılmayacağının garantisi yok. Çünkü bilenleriniz vardır, satıcılarımız genelde kâr oranlarını biraz yüksek tutabiliyor.

@Emre C @Recep Baltaş

Gelmesi iyi olur ancak ilk etaplarda çok katılım olmayabilir, insanların yurt dışı alışverişe güven problemi yüzünden. Biraz daha yurt dışı alışverişin popülerleşmesi gerekiyor.

Evet, farkındayım. Maalesef bir süre öyle olabilir. Ama hâlihazırda alanlar var zaten. Onların yazdığı 3-5 parça yazıyla, belki olursa makaleler ile yaygınlaşır ve popülerleşir diye düşünüyorum.

Bazen inanılmaz derecede fiyat farkı olduğu olabiliyor. İsteyen olursa fotoğraflarla kanıtlayadabilirim. Bu farkın da pekiştireceğini düşünüyorum. 😀

@Ramazan Ö Evet aslında çok daha ucuza laptop, elektronik ürünler vs. alınabiliyor. Bununla ilgili konuları da biliyorum. Açıkçası açılsa daha iyi olur, hem yurt dışı alışverişe teşvik olur. İnsanlar da bu kategori açılınca güven problemleri az da olsa azalır. Ben de açılması taraftarıyım.

@Emre C @Recep Baltaş hocam, bu dediklerimin yapılabilirliği hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?
//
Mesela böyle bir bölüm olsa aşağıdaki ürünü direkt orada paylaşabilirdim :)
Acer Predator Helios
//
@Emre C hocam, sizi aktif gördüm. Rahatsız ediyorsam kusura bakmayın lütfen. Bazen etiket atma, mesajı alıntılama gibi durumlarda bildirimin gitmediği ya da gözden kaçabildiği oluyor. O yüzden tekrar etiket atıvereyim dedim :)
//
@Ma'at @Lord Raiden hocam, öncelikle bildirim geliyor mu? Sonrasındaysa, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de görüşünüzü almak isterim :)
//
@Abdullah_AKD @Lord Raiden hocam, neden mantıksız geldi?

Geri
Yukarı