Uplay Bulut Save Sistemini Değiştirme

Fatih GÜRBÜZ

Kilopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Revelations oyununu Uplay üzerinden indirdim. Oyunun bir yerine geldiğim zaman bilgisayar mavi ekran verip kendini yeniden başlattı. Bir daha oyuna girdiğimde save'leri silmişti. Baştan başladım oyuna yine aynı yerde mavi ekran verdi ve bilgisayar yeniden başladı. Oyunda Türkçe yama kuruluydu. Yamadan dolayı olduğunu düşündüm ve yamayı kaldırdım. Oyunda aynı yere gelince yine aynı şey oldu. İnternetten araştırdığımda OneDrive yüzünden mavi ekran geldiğini öğrendim. Ben de interneti kapatıp oyunu yine baştan başlayıp oynadığımda bu sefer hata vermedi. Oyun save'leri OneDrive'a değil, bilgisayara kaydediyordu. Sonra oyunu kapatıp açtığımda yine save'lerin olmadığını gördüm çünkü Uplay buluta bağlanamadığını ve save'leri bulamadığını söylüyordu, yani bilgisayardaki save dosyalarına bakmıyor. Uplay'deki bulut save sistemini kapatmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı