USB'siz BIOS nasıl güncelleyebilirim?

Daha önceden Live Update kullanmadığım için programın ne denli yararlı olduğunu bilmiyorum bu konularda ancak anakartı aldın alalı BIOS güncellemesi yapmamışsın sanırım, oldukça eski görünüyor.
2.7 sürümünü kullanıyorsun, 9 tane güncelleme gelmiş üzerine.

Aslına bakarsan basit bir USB bellek olsa şimdiye halletmiş olabilirdin :) Bence USB'siz yapacağım diye uğraşmak yerine bir adet USB bellek bulmak için çabala :)

Live update (yada adı başka bir şey olabilir, Windows içinde güncelleme) var ama o anakart destekler mi bilmiyorum (ben anakart yakmıştım birdaha hayatta o ise bulaşmam)

Daha önceden Live Update kullanmadığım için programın ne denli yararlı olduğunu bilmiyorum bu konularda ancak anakartı aldın alalı BIOS güncellemesi yapmamışsın sanırım, oldukça eski görünüyor.
2.7 sürümünü kullanıyorsun, 9 tane güncelleme gelmiş üzerine.

Aslına bakarsan basit bir USB bellek olsa şimdiye halletmiş olabilirdin :) Bence USB'siz yapacağım diye uğraşmak yerine bir adet USB bellek bulmak için çabala :)
USB var aslında, fakat içindeki dosyayı görmüyor. FAT32 ile biçimlendiriyorum, ardından BIOS dosyasını atıyorum. Click BIOS'u açıp M-Flash'tan güncellemeye çalışıyorum. Dosya bulunamadı diyor, bir şekilde çözemez miyim o sorunu?

MSI M-Flash hem Fat32 hem de NTFS dosya sistemini tanıyor o noktada bir problem olmaz. USB 2.0 portundan yalnızca BIOS dosyasının bulunduğu USB belleği yerleştir ve aşağıdaki rehberden faydalan. Bir yerde yanlışlık yapıyor olmalısın eğer ki USB arızalı değilse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı