Uydunet 25 MBps İnternet Yavaşlık Sorunu

Dostum değiştireceğim fakat sözleşmem vardı bitti fakat bana danışmadan kendi kendilerine 2 senedir yeniliyorlar anlamış değilim değiştirmek istediğim zaman da cayma bedeli.

Onlar kendi kendilerine yenilemişler ve sen hâlâ yerinde sayıp hakkını aramadıysan suç senin hocam. Yerinde olsam pazartesi direk gidip müdürle konuşurum gerekirse kavga çıkartırım o zaman adam oluyorlar. Boş bir pakete boşa para vermeye gerek yok hakkını ara.

Hiç müdüre kadar gitmedim fakat hep çağrı merkezi ararım onlarda hep bölgenizden kaynaklanan bir sorun derler.

Pazartesi git. Benim başımada geldi çünkü doğru dürüst internet alamıyordum iptal ettirdim sözleşmemi. Bana sözleşmede söylenen hizmet sağlanamıyorsa benim iptal etme gibi bir hakkım var çünkü bana söylenen hizmet verilmiyor ve ben alamadığım bir hizmetin parasınıda ödemem bu yüzden kapattılar internetimi yeni aldım bende düzeldi. Yani hiç bölgenizden kaynaklı bir sorun demesinler öyle olsa bile sen ilk bağlarken sana söylerler en fazla 8 mbps veya 16 mbps destekliyor diye ve sen hep düşük alıyorsan bu onların soruınu hakkını ara git müdüre felan hocam.

Peki önerdiğiniz sağlayıcı hangisi?

Taahhütsüz olan yerler var nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum onlara yönelin. Kontör yükler gibi yükleyip kullanıyorsunuz ve istediğiniz zaman çıkıyorsunuz. Taahhütlülerle hiç uğraşmayın eliniz kolunuz bağlanıyor şuanda oldugu gibi

Sizin kullandığınız sağlayıcı ne? Yada hangisini önerirsiniz?

Ya turknet var taahhütsüz ama benim bölgemde port yok o yüzden onu kullanamıyorum. Yılbaşından sonra DiscoveryNet'e başvuracağım taahhütsüz burada sadece o varmış çünkü onu kullanacağım taahhütsüz 8 mbps 30 TL

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı