Uygulamalar kapanıyor ve sistem kilitleniyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, şimdi öncelikle direkt konuya gireyim;
Ben sistemi her zaman olduğu gibi açtım oynadım saat 18.12 civarında oyun kapandı hata verdi. Bende dedim ki normal sıradan bir hatadır internette araştırayım, internette araştırdım ve araştırırken Google Chrome'da "hay aksi" hatası verdi, ardından Epic Games Launcher'de "Unreal Engine crash" verdi. Sonra sistem kitlendi, bu sorun bilgisayarı açtıktan 3 dakika sonra hemen gerçekleşiyor arkadaşlar, sebebi ne olabilir?

Test ettiğim konular:
1-Ekran kartını çıkardım onboarddan görüntü aldım (başarısız)
2-RAM'leri çıkarıp tek tek test ettim (başarısız) programla da test ettim ayriyeten yeni RAM'le de test ettim (başarısız)
3-James Donkey SSD'ler kronik sorunlu dendi HDD ile test ettim (başarısız)
4-Format attım (başarısız)

Arkadaşlar elimden geldiğince her şeyle test ettim ve ufak bir not düşeyim görüntüyü onboarddan alınca 2-3 kere görüntü gitti geldi. Bu da bana işlemciden mi acaba diye düşündürdü.

Moderatör'e not: Eğer multi konudan mute yiyeceksem lütfen eski gönderiyi kaldırıp bunu yayınlayıp cezamı verin burada daha iyi anlattım çünkü. Sizden tek ricam...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı