Uzun Süre Oyun Oynamaya Laptoplar Ne Kadar Dayanıklı ?

Oda alınabilir benim aklıma gelmedi ondan yazmadım ve eskiden fiyat avantajı olduğu için tavsiye ediyorduk artık o avantajları kalmadı.

Monster alabilecek durumdaysan monster al. Gerçi MSI fiyatları da o kadar düşük değil şimdi. Monster > MSI > Asus diyorum.

Dayanıklılık konusunda Monster'ı en başa koymanıza anlam veremedim. Tamam f/p ürünü olabilir ama MSI ve Asus'tan daha iyi denemez.

Dayanıklılık konusunda büyüklük işaretini koyamadım. Kendime göre bütün kavramlar neticesinde önerim Monster > MSI > Asus şeklinde. Zaten cümlenin sonuna diyorum demişsem o benim görüşümdür. Kalkıp 10 bin lira notebook'a vermeye gerek yok, o yüzden Monster benim tercihimde en üst sırada geliyor ki önceki mesajımda MSI alın Asus'a ziyaden demişim. 2'sini karşılaştırdığımda yazmışım. Sonraki bir mesajda Monster bahsedilmiş ben de kendi yorumuma 3. bir marka olarak Monster adı geçiyorsa Monster'ı en öne koyarım dedim. Lütfen dikkatli okuyun. Kişisel görüşlerdir.

Dayanıklılık konusunda büyüklük işaretini koyamadım. Kendime göre bütün kavramlar neticesinde önerim Monster > MSI > Asus şeklinde. Zaten cümlenin sonuna diyorum demişsem o benim görüşümdür. Kalkıp 10 bin lira notebook'a vermeye gerek yok, o yüzden Monster benim tercihimde en üst sırada geliyor ki önceki mesajımda MSI alın Asus'a ziyaden demişim. 2'sini karşılaştırdığımda yazmışım. Sonraki bir mesajda Monster bahsedilmiş ben de kendi yorumuma 3. bir marka olarak Monster adı geçiyorsa Monster'ı en öne koyarım dedim. Lütfen dikkatli okuyun. Kişisel görüşlerdir.
Monster kullandınız mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı