Valorant aim antrenmanları

teferruax

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Birkaç yıldır FPS oyunları oynayan bir gencim. Valorantı'da rankıma (Gold) göre gayet iyi oynuyorum. E-sporcu arkadaşım ile bir takım kurduk. Takımda iyi gidiyorduk fakat turnuvalardan sonra biraz kötüleşmeye başladı çünkü karşımıza çok iyi takımlar çıkıyordu ki sorun bende. Taktiklerim çok iyi (ıgl)'yim. Takımımızdaki oyuncular immortal ve radyant işte benim aimim biraz kötü. Aim Lab var, Aim Lab'da çalışma atmayın Aim Lab'ı kasıyorum kendi projeleriyle Grid shot falan.

Sadece deathmatch ne kadar kasmalıyım, günde ne kadar kill vurmalıyım toplam.
Ne kadar Aim Lab de kalmalıyım kaç saat falan. Öyle bir çalışma programı oluşturmam gerekiyor.
Günde 5-6 saat oynayabilirim okuldan dolayı. Hafta sonları sabahtan geceye kadar oynarım.

Dostum öncelikle bir takım ile turnuva da başarı sağlamak istiyorsan, yüksek elolarda uzunca vakit geçirmelisin. Gold elo maalesef bir espor takımı için çok yetersiz bir elo. Aimini geliştirmek içinse oyunun içininde ki poligon hem reaksiyon süreci kısaltır, hem de hedeflemeni kuvvetlendirir.

Çok fazla deathmatch girmeni önermiyorum. Deathmatch'e gelen adamlar çok sinir bozucu olabiliyor ve bu senin mentalini düşürür

Çok fazla deathmatch girmeni önermiyorum. Deathmatch'e gelen adamlar çok sinir bozucu olabiliyor ve bu senin mentalini düşürür
Buna ben de katılıyorum. Bazen doğduğun yer saçma sapan oluyor arka arkaya ölünce sinir bozucu olmaya başlıyor. Girdiğinde kendini sıralama kasmaya değil sadece hs atmaya şartlaman gerekiyor. Diğer türlü sinirlenip hırs yaptığın zaman tüm dengelerini alt üst edebilir.

Edit: Aimlabde veya poligonda çalışırken hızlı olmaya çalışma asla. Tenz gibi seri vurmana gerek yok başlangıç için. Arkadan metronom açarak 80 veya 90 BPM ayarlayarak her seste 1 vuruş yapmaya çalış. Elin alıştıkça, kas hafızan oluştukça haftalık olarak bu BPM seviyesini yükseltirsin.

Son düzenleme:
Aim Lab'de yaptığın çalışmalar parmağını ağrıtıyor mu?

Hayır ama top sağa ve sola kayıyor ya hedefe kitlenmemiz için, onda çok ağrıyor bileğim

Valorant'a daha uyumlu bir program çıkmıştı oradan aim kasabilirsin.

Göz atarım, teşekkür ederim

Dostum öncelikle bir takım ile turnuva da başarı sağlamak istiyorsan, yüksek elolarda uzunca vakit geçirmelisin. Gold elo maalesef bir espor takımı için çok yetersiz bir elo. Aimini geliştirmek içinse oyunun içininde ki poligon hem reaksiyon süreci kısaltır, hem de hedeflemeni kuvvetlendirir.

Evet ama yüksek takımlarla oynadığım zaman da fark ediyorum ki taktik falan daha önemli. Birçoğunun aimi de benim gibi neredeyse. Ama dediğin gibi yapacağım teşekkür ederim

Aşırı sinir bozucu oluyor, sadece birkaç el girmek mantıklı mı sence? Bu durumu ortalamak yani? Katkıları var ama zararları da var. Bunu ortalayabilirim, birkaç el sadece. Olur mu, işe yarar mı?

Buna ben de katılıyorum. Bazen doğduğun yer saçma sapan oluyor arka arkaya ölünce sinir bozucu olmaya başlıyor. Girdiğinde kendini sıralama kasmaya değil sadece HS atmaya şartlaman gerekiyor. Diğer türlü sinirlenip hırs yaptığın zaman tüm dengelerini alt üst edebilir.

Edit: Aim Lab'de veya poligonda çalışırken hızlı olmaya çalışma asla. Tenz gibi seri vurmana gerek yok başlangıç için. Arkadan metronom açarak 80 veya 90 BPM ayarlayarak her seste 1 vuruş yapmaya çalış. Elin alıştıkça, kas hafızan oluştukça haftalık olarak bu BPM seviyesini yükseltirsin.

Tamam, dediğin BPM olayı çok iyi. Bugün deneyeceğim :) teşekkürler

Bu arada şey tavsiyesi de verir misiniz? Mesela pazartesi 2 saat micro-gridshot falan gibisinden bir tablo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı