Valorant oyun açılmıyor

• Konuyu başlatan noyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 581

noyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'a girmiyor, Vanguard'ı sildim yükledim ama yine de olmadı. Çalıştırdan MSConfig ayarını yaptım, uygulamanın uyumluluk ayarlarını güncelledim yine de olmadı, dedim virüs var herhalde PC de virüs taraması yaptım gine bir şey çıkmadı, ytden baktım işime yarayacak bir video buldum aynı hatadan o da olmadı, Valorant'ı sileyim dedim olmadı, Vanguard'ı sildim yükledim yine olmadı cidden çok sinir bozucu,

Bu kadar uğraşmaya gerek yoktu aslında. Valorant destekten bilet atıp sorununuzu onlara anlatabilirdiniz. Daha kısa ve kolay olurdu.

Hata vb. veriyor mu? Eksik DLL dosyaları yüzünden açamıyor olabilirsin.

Sisteminiz nedir?

Eğer işletme sistemi olarak soruyorsanız Windows 10 Pro, bilgisayar sistemi olarak soruyorsanız RX570, Ryzen 5 3600, 16 GB RAM.
Hata vb. veriyor mu? Eksik DLL dosyaları yüzünden açamıyor olabilirsin.
hata vermiyor direk 2 defa valorant simgesine tıklıyorum ondan sonra riot client onayı geliyor evete basıyorum açılmadan kapanıyor.
Bu kadar uğraşmaya gerek yoktu aslında. Valorant destekten bilet atıp sorununuzu onlara anlatabilirdiniz. Daha kısa ve kolay olurdu.
haklısınız valorant desteğe yazmak cidden hiç gelmedi. burda sorunum çözülmesse desteğe yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı