Valorant sens ayarı bozuk

Fuzuliemir

Hectopat
Kek günü
Yıllarca CS 1.6 oynamış bir abiniz kardeşinizim CS 1.6 da espor seviyesinde oynamış turnuvalar kazanmış biriyim zamanında ve hiç CS:GO oynamadım sistem kötülüğü yüzünden. Askere gittim geldim bundan 1.5 sene önce ondan önce de oyuna ara vermiştim ve 1.6'yı toplam 8 9 ay oynamadım oynadığım dönemde sensim 0.7 DPI ise 800'dü fakat RAW input açık oynardım oyunu o yüzden arkama hemen dönerdim bileğim çok alışmıştı RAW olayona ona göre tepki verirdim her neyse. Askerden geldim tekrar oynayayım filan dedim sens çok düşük olduğu için hemen alışamadım ve oyunda artık oyuncu da kalmamıştı. Sistem toplayıp Valorant ya da CS:GO oynayacaktım arkadaşlar beni Valorant'a çekti sens converterdan sens çevirince 0.22'ye denk geliyordu ama çok ağır geldiği için 0.4'ten başlamıştım düşe düşe 0.22'ye geldim tekrar. Rankım immo 1 bu arada ama sensim stabil değil her oynadıgımda sensim farklı geliyor bu oyunda anlam veremiyorum beta RAW input var açıyorum bir etkisi yok kapatıyorum bir farkı yok bunu nasıl düzeltebilirim? CS 1.6'da RAW kapalı oynuyordum. Bu oyunda o özelliği nasıl aktif hale getireceğiz?

Raw Accel uygulaması var windows için indirip ince ayar çekebilirsiniz Raw inputunuza göre.

1697312482818.png

Onu bilemiyorum ama uygulamayı kullanmanız elinize oturan RAW ayarı yapmanızda yarar sağlayacaktır. Dene yanıl yaparak alıştığınız bir seviyeyi ayarlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı