Valorant'ta arkadaş bulamıyorum

Leftmiragge

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben Bronze'um ama her maç 25'en aşağı vurmuyorum ve destek oynadığım halde. Cidden Bronze gibi değilim her maç gelen preler yüzünden sıkıldım adam gibi oynayacak aimi iyi olan arkadaşlar bana ulaşabilir mi cidden ihtiyacım var.

Merhaba ben Bronze'um ama her maç 25'en aşağı vurmuyorum ve destek oynadığım halde. Cidden Bronze gibi değilim her maç gelen preler yüzünden sıkıldım adam gibi oynayacak aimi iyi olan arkadaşlar bana ulaşabilir mi cidden ihtiyacım var.
Rekabete girdiğinde hep entry al eğer dediğin gibi 25 altı vurmuyorsan kendiliğinden arkadaş bulursun.

Kendim için bir anı olması için buraya bu notu bırakıyorum. Oyunları geçen ay sildim. Valorant'ta immortalım.Üniversite sınavını kazandıktan sonra burayı "hort"latayım. Senle de oynarız beraber :). Hem de anı olsun.

Ben arkadaşın olurum :D bende bronzdan çıkamıyorum ama tek başıma gümüş 2'yim ama senle arkadaş olmayı zevklerin doğru elimden geleni yaparım.

Knk o zaman valorant isminizi ve kodunuzu atın beraber oynayalım
Kendim için bir anı olması için buraya bu notu bırakıyorum. Oyunları geçen ay sildim. Valorant'ta immortalım.Üniversite sınavını kazandıktan sonra burayı "hort"latayım. Senle de oynarız beraber :). Hem de anı olsun.
Tamam teşekkür ederim inşallah kazanırsın
Rekabete girdiğinde hep entry al eğer dediğin gibi 25 altı vurmuyorsan kendiliğinden arkadaş bulursun.
Yalan yemediğim moral bozmayan keyif veren bi el se 25 aşşağısı vurmuyorum
bende bronzum omen brim sage oynarım genelde trollük yapmayacak herhangi birileriyle oynarım sorun yok
bende cypher ve kiljoy oynuyorum profesyonel bi şekilde
Ben arkadaşın olurum :D bende bronzdan çıkamıyorum ama tek başıma gümüş 2'yim ama senle arkadaş olmayı zevklerin doğru elimden geleni yaparım.
Dediğim gibi ismini at ekliyim oynayalım beraber

Son düzenleme:
Knk o zaman valorant isminizi ve kodunuzu atın beraber oynayalım

Tamam teşekkür ederim inşallah kazanırsın

Yalan yemediğim moral bozmayan keyif veren bi el se 25 aşşağısı vurmuyorum

bende cypher ve kiljoy oynuyorum profesyonel bi şekilde

Dediğim gibi ismini at ekliyim oynayalım beraber
Spauror#25021

Geri
Yukarı