Valorant'ta çözünürlük değiştirince oyundan attı

Petrov

Hectopat
Merhaba, HD 7750 ekran kartını aldım ve bilgisayarıma taktım sorun yok sıkıntısız çalışıyor. Oyunumu da oynadım ancak Valorant'ta çözünürlüğü 1080P'den 1024x768e çektim kaç FPS alacak diye, oyundan attı ve masaüstünde böyle bir şey belirdi. Siz görebiliyor musunuz bilmiyorum, SSD'ye görünüyor gibi fotoğraf atarım isterseniz ancak bu şey oyunlarda falan yok sadece masaüstünde. Başka uygulamalarda da yok. Nedir bu ve sorun ekran kartı mı? Herhangi bir bug vs. olabilir mi? Ya da driver sorunu falan?

1649062821391.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal masaüstü görünüyor. Biraz daha anlatır mısınız olayı? Çözünürlüğü, %appdata% üzerinden ayarlayabilirsiniz eğer böyle hata veriyorsa. Bug'a benziyor.

Merhaba, HD 7750 ekran kartını aldım ve bilgisayarıma taktım sorun yok sıkıntısız çalışıyor. Oyunumu da oynadım ancak Valorant'ta çözünürlüğü 1080P'den 1024x768e çektim kaç FPS alacak diye, oyundan attı ve masaüstünde böyle bir şey belirdi. Siz görebiliyor musunuz bilmiyorum, SSD'ye görünüyor gibi fotoğraf atarım isterseniz ancak bu şey oyunlarda falan yok sadece masaüstünde. Başka uygulamalarda da yok. Nedir bu ve sorun ekran kartı mı? Herhangi bir bug vs. olabilir mi? Ya da driver sorunu falan?

Eki Görüntüle 1349982

Masaüstü temiz gözüküyor ekranı telefondan çekip atar mısınız?

Masaüstü temiz gözüküyor ekranı telefondan çekip atar mısınız?

Kartı iade ettim hocam artık çok geç.
Muhtemelen monitörünüz hata verdi. Monitörünüz görüntü biçimini desteklemiyor olabilir.

Monitör olmadığına eminim öünkü kart görüntüyüde kesti yteniden başlattım driver sil yükle yaptım düzeldi bir süre kullandım yine oldu. İade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı