Çözüldü Valorant'ta FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elxoe

Hectopat
Direkt konuya gireceğim. Ayarlarım en düşükte oyunda 60 FPS'e kadar çıkabiliyorum ama her 2 ila 3 saniyede bir drop giriyor karşıma düşman çıkınca oyunum 2 3 saniyeliğine duruyor o süredede ölmüş oluyorum onun dışında gayet rahat bir şekilde oynayabiliyorum FPS'imi arttırmak için herhangi bir şey yapabilir miyim?

S1.png

S2.png

S3.png

S4.png

S5.png

S6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun için işlemciniz ve ekran kartınız yetersiz. Ben AMD Athlon II X2 260 yani sizin işlemcinizin bir üst modelini ve GT 730 kullanırken oynanmaz haldeydi oyun. İşlemci yeniledim ve ram ekledim. Sizede tavsiyem parça değişimidir. Yazılımsal olarak daha bir şey yapabileceğinizi düşünmüyorum.
Oyun için işlemciniz ve ekran kartınız yetersiz. Ben AMD Athlon II X2 260 yani sizin işlemcinizin bir üst modelini ve GT 730 kullanırken oynanmaz haldeydi oyun. İşlemci yeniledim ve ram ekledim. Sizede tavsiyem parça değişimidir. Yazılımsal olarak daha bir şey yapabileceğinizi düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyun için işlemciniz ve ekran kartınız yetersiz. Ben AMD Athlon II X2 260 yani sizin işlemcinizim bir üst modelini ve GT 730 kullanırken oynanmaz haldeydi oyun. İşlemci yeniledim ve RAM ekledim. Size de tavsiyem parça değişi midir? Yazılımsal olarak daha bir şey yapabileceğinizi düşünmüyorum.

Peki hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı