Vantilatör önerisi

Tam da üstüne bastım o zaman hocam, nasıl soğutuyor tam olarak? Bir deposu var o depoya su koyuyorsunuz ve o su ile mi sogutuyor biraz açıklar mısınız?

Evet arkasında bölme var. Su ve buz koyuyorsunuz. Soğuk su devirdaim yapıyor. Galiba verdiği havayı soğutuyor emin değilim. İlk 1 ay boş kalmış içi biz hiç fark etmedik. Normal modları var. Ama biz memnunuz.

@ErrorCorrection hocam uzun zaman geçmiş ama sormak istiyorum, bu soğutucu şu an anlık 4000 TL. Sizce almaya değer mi? Yoksa 1800 TL'ye vantilatörler var onlar da iş görür mü? Çatı katı oda.

@ErrorCorrection hocam uzun zaman geçmiş ama sormak istiyorum, bu soğutucu şu an anlık 4000 TL. Sizce almaya değer mi? Yoksa 1800 TL'ye vantilatörler var onlar da iş görür mü? Çatı katı oda.

Hocam benim evde çatı katı. Çatı katında klima hariç hiçbir şey işe yaramıyor. Vantilatör sıcağı tekrardan üflüyor üstümüze, arladaşın bahsettiği soğutucu da ilk başta biraz serinletir gibi oluyor fakat su ile çalıştığı için daha sonradan oda aşırı nemleniyor ve daha da sıcaklıyorsunuz. Çatı katı için maalesef ki sadece klima tek çözüm hocam.

Geri
Yukarı