Vatan Bilgisayar | Asus GTX 780 ROG Posedion Satışa Çıktı !

Ayrıca akıl var nizam var değil, akıl var izan var olacak. Bir daha böyle kullanın bilmeyenler öğrensin...

- - - Güncellendi - - -

Anlattığınıza göre güzel bir ekran kartına benziyor ama benim bildiğim R9 290 TRI-X'de de aynı teknoloji yok mu?

Mesajı düzelttim. Halk dilindi öyle kullanılıyor ama doğrusu izam olacak doğru dedin.

Poseidon serisindeki GPU ve Bellek üstünde bulunan mosfet tabakası hem hava soğutma ile hem de isteğe bağlı sıvı soğutma ile soğutulabiliniyor. Bu da kartın içinde dolaşan sıvının direk hem üstündeki hava soğutma ile soğutulması ve GPU'daki ısıyı tekrardan emip bu seferki ısıyı Radyatörde soğutup tekrardan karta iletmesi ile 780'i 780Ti gibi çalışacak şekilde bile OverClock yapsa kartın 780Ti'den çok daha serin ve stabil çalışmasını sağlar.
Oldu olacak GTX760 alıp sıvı soğutma ile hız aşırtma yapalım ve GTX780 gibi kullanalım, saçmalamayın yahu olur mu öyle şey!

Umarım demek istediğin şey sadece sıcaklık ve stabilite anlamındadır, hoş GTX780 Ti niye stabil olmayacakmış merak ettim.

Çok para yav. Ayrıca kaç kişi o ekran kartını su soğutma ihtiyacı gerektirecek kadar ısıtabilir ki ? Klasik Asus şovları.

Yinede hız aşırtmacılar bunu almak yerine 780 Ti ya da R9 290X alarak kendi sıvı soğutma/hava soğutma çözümlerini kullanmayı tercih edeceklerdir.

Akıl var mantık var yahu!

Parası olan adam tabii şu an piyasada en iyi performansı veren 780 Ti alacaktır. Çift gpu ile tek gpu karşılaştırıyorsun. :D Gtx 780 Poseidon modeli bütçesi biraz daha kısıtlı olan tutkunlar için. İşi için hayatını veren herkes 2000 liralık kart alamıyor. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı