Vatan Bilgisayar internet siparişinden sonra şubede montaj yapıyor mu?

Eicca

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'ın sitesinden parçaları alsak Vatan Mağazasında montaj yaparlar mı? Birde internet sitesinde geri iade ürünleri satıyorlarmış doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten alıp mağzaya götürüp montaj yaptırtmak daha mantıklı olur çünkü internete özel alırsınız ve ucuza geliyor, parçaları birleştirirken yanında dur, bellekleri kitapçığa bakmadan yerleştirirse uyar.

Benim son alışverişimden sonra Vatan'a güvenim kalmadı Topkapı Mağazasından Powercolor HD7850 aldım birkaç ay önce ödemeyi falan yapıp arabaya bindim 1 kilometre sonra dayanamayıp paketi arabada açayım dedim, ve iyikide demişim kutunun kenarındaki bantın yırtık olduğunu gördüm hemen ardından kutuyu açmamla bide ne göriyim... Ekran kartının dışındaki naylon paket yırtık pırtık. Hemen geri döndüm mağazaya ve bir süre tartışmanın ardından büyük itiraf geldi, beyfendi kusra bakmayın bi karışıklık olmuş, o ekran kartı osmaniye şubemize iade edilmiş bir ürünmüş vs. vs. güya karışıklık olmuş adamlar arızalı ürünleri başka şubelerde tekrar satıyolar. Abicim hadi paragözsün onu anladık her haltı satmak istiyosun, o zaman hiç değilse güzelce bi paketleseydinde anlaşılmasaydı, her neyse şuan bunu yazarken bile sinirlerim tepeme çıktı, ben agresif bir adamım üzerime gelmeyin haa...

Bence bir yanlışlık olmuştur çünkü firmalar arızalı kartları geri iade ediyor ve yeni kart alıyor. Bozuk kartı 2.ye satarak ne gibi bir kazanç sağlayacaklar ya da nasıl bir mantıkla bunu yaparlar bilemiyorum fakat erken farketmeniz iyi olmuş.

Bursa vatan internetten alınan donanımı faturasıyla götürdüğünüzde montaj yapıyor fakat diğer şubeleri bilmiyorum.

Peki bende bir soru sorucam montajı her şube yapıyor mu ? Bide internet ile şube arasında fiyat farkı var mı ? Alacağım parçalar internete özel değil yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı