Vatan Bilgisayar Nakit Ödeme

mirror22

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben Vatan'dan bir sistem toplamdım ve bunu hafta sonu %25 indirimle almak istiyorum. Bu indirimde bonus ve axess 10 taksitte veya nakitte geçerli sanırım. Nakitte dediği kargo gelince kapıda ödeme mi demek oluyor ? Bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nakit dediği bayiliğine gidip parayı peşin vermek. İstersen kargo da isteyebilirsin tabi. Parayı peşin ellerine verince %25 indirimden faydalanabilirsin.

Ömer'in de dediği gibi bayiliğine gideceksin ve siparişi verirken parayı da ellerine koyacaksın :D Ben defalarca alışveriş yaptım. Bu kart mevzusu %30 indirimlerde oluyor. Garanti kart istiyorlar.

Ben paramı denkleştirip gittiğimde bankamatik kartımda duruyodu. O kadar parayı yanımda taşımayayım dedim. Meğer bankamatikten de tek çekim yapamıyorlarmış. Topladığım sistemi bırakıp geldim. 2 hafta sonra nakitle gittim ne varsa aldım getirdim. Eve kargo isterseniz parasını da siz ödüyorsunuz bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı