Vatan Bilgisayar'daki i5 13400F RTX 4070 sistem alınır mı?

keremph

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm NVIDIA ekran kartlı sistem almak istiyorum internetten alışveriş yapıp sorun yaşamak istemiyorum. Vatan da böyle bir sistem var diğer sitelerde de eş değer gibi sadece anakart bir de Zotac ekran kartı olması kafamı karıştırıyor elden alacağım sizce alınır mı?
Sistem bu.

Bana kalırsa artık 32 GB ram kullanmaya başlamak lazım, 16 devri ufaktan bitiyor bana kalırsa ve vatan büyük kar oranı ile sattığı için genelde normalden pahalı oluyor, vatandan almanı önermiyorum sistem onun dışında benim için yeterli tüm güncel oyunları cayır cayır oynarsın, ama rami tekrar bi gözden geçir hocam.

Selamünaleyküm NVIDIA ekran kartlı sistem almak istiyorum internetten alışveriş yapıp sorun yaşamak istemiyorum. Vatan da böyle bir sistem var diğer sitelerde de eş değer gibi sadece anakart bir de Zotac ekran kartı olması kafamı karıştırıyor elden alacağım sizce alınır mı?
Sistem bu.

Hocam elden almanız şart mı bu parayı hak etmiyor sistem paranıza yazık.

Bana kalırsa artık 32 GB RAM kullanmaya başlamak lazım, 16 devri ufaktan bitiyor bana kalırsa ve vatan büyük kar oranı ile sattığı için genelde normalden pahalı oluyor, vatandan almanı önermiyorum sistem onun dışında benim için yeterli tüm güncel oyunları cayır cayır oynarsın, ama RAM'i tekrar bir gözden geçir hocam.

Bu sistemde 16 GB RAM olmasından daha önemli bir problem var o da DDR4 olması. Bu fiyata çok rahat DDR5 sistem bulabilir.

Aynı fiyat bandında olan i5 12600K daha güçlü bir işlemci biliyorum i5 13'ten daha güçlü AMD işlemciler de var ayrıca 40k bütçeye 5.nesil sistem dizmek daha iyi.

Çığlık attım bu fiyata daha iyilerini önerebilirler.
alıcam demedim hocam elden alıcam dedim ve internetten alamayacağımı soyledim elbette daha iyileri vardır önerin hocam ozaman.

Bu sistemde 16 GB RAM olmasından daha önemli bir problem var o da DDR4 olması. Bu fiyata çok rahat DDR5 sistem bulabilir.
Gaming Gende ddr5 sistem var 16 gb fakat onlardada anakart gene düşük hem 45 46k fiyatları var yani pahalı demişler anlamadım internette daha pahalı ama

alıcam demedim hocam elden alıcam dedim ve internetten alamayacağımı soyledim elbette daha iyileri vardır önerin hocam ozaman.

Gaming Gende ddr5 sistem var 16 gb fakat onlardada anakart gene düşük hem 45 46k fiyatları var yani pahalı demişler anlamadım internette daha pahalı ama
Hem vatanda 9 ay taksit imkanı var aynı ücrete kart içinde böldürebiliyoruz o imkanda var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı