Video indirme problemi

abaayyy

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Matematik Öğr.
Merhaba arkadaşlar, bir dil sitesine ücretli kayıt oldum videoların hepsini izleyecek vaktim yok.
Bildiğim indirme programlarını denedim maalesef videoları indiremiyorum. İDM ve benzeri bir kaç programla indirebildiğim flv uzantılı videolarda da görüntü problemi yaşıyorum. Ses geliyor fakat maalesef görüntü yok. Bir tavsiyeniz var mı ders videoları 2 şer saat param boşa gidecek süresi bitiyor çünkü.

Başka sitelerden İDM ile indiriyorum pek bir sorun olmuyor. Youtubeden indirmek için bir yöntem biliyorum fakat sitelerden nasıl indirilir pek bilgim yok

Youtube'dan değil başka bir siteden indirmek istiyorum. Uzun zamandır uğraşıyorum bir türlü içinden çıkamadım. :lanet:

Bazı video siteleri videolarını özel korumaya alıyorlar IDM ile inmemesi için, ben IDM'nin çalışmadığı sitelerde StreamTransport adlı programı kullanıyorum. Sayfada gömülü olan videoyu bulup indirmenizi sağlıyor, bir deneyin derim.

StreamTransport programının sitesi hacklenmiş ve internette bu program yerine virüs dosyaları var. Hangi sürümü kullanıyorsunuz? Elinizde link var mı?
1.0.2.2171 sürümünü indirdim tarayıcı(browser) eski güncelleyin hatası veriyor fakat tüm tarayıcılarım(browser) güncel.
Yardımcı olabilecek veya bilgisi olan var mı?

Maalesef Eset Smart Security 8 bir kaç tane virüs buluyor ona rağmen temizleyerek yükledim fakat çalışmayı durduruyor.:lanet:

Temizleyince zaten programın dosyalarını siliyor bu yüzden program çalışmıyor. Oyun cracklerken başıma çok gelmişti oradan biliyorum : ))

Virüs programını devre dışı bırakın öyle indirin? Tabi virüs konusunda bir sorumluluk almayayım çünkü bir bilgim yok var mı yok mu diye..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı